Trimite

Soferi profesionisti National si International

Descriere

Sofer Auto Camion + Semi Remorca
Timis, Timisoara

Descriere Sofer autocamion
Candidatul ideal
• Permis conducere cat. C E
• Atestat profesional pentru transport marfa
• Card digital pentru tahograf
• ADR pentru marfuri periculoase:
• Experienta ca sofer de tir minim 1 an;
• Disponibilitate pentru lucru Romania - comunitate sau curse Romania - Europa de vest
Descrierea jobului
• Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client;
• Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare;
Oferim:
•Pachet salarial 70 EUR/ZI (salariu+diurna) Pentru cei fara experienta oferim perioada de instructaj platita .

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    GabyTrans Sarl

    Vezi toate anunturile