Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

SOFERI TIR FRIGO INTERNATIONAL

Specificatii
Munca in strainatate anglia
Doar munca in strainatate da
Descriere

Angajam:

1.Soferi profesionisti TIR cu experinta pe dube frigo.Domiciliul: Bucuresti sau imprejurimi pentru curse TUR-RETUR. Tari tranzitate: Austria, Germania, Danemarca, Belgia, Olanda, Anglia, etc.

Se ofera salariu pe tara + diurna.

2.Soferi profesionisti TIR cu experinta pe dube frigo.Domiciliul: Bucuresti sau imprejurimi pentru comunitate, Timp de lucru: flexibil.

3.Sofer garaj(deservire parc auto in tara), salariu motivant.

Cerinte:

- documente necesare pentru a putea efectua transporturi internationale: permis de conducere, atestat sofer profesionist, carte de identitate valabile;

- experienta in transporturi frigorifice pe rute internationale;

- cunoasterea aplicatiei de GPS si capacitatea de a se orienta in spatiu;

- persoana sociabila, responsabila, atenta la detalii, ordonata.

Responsabilitati:

- cunoasterea si respectarea programului de lucru pentru un sofer profesionist;

- respectarea termenelor de livrare impuse de clienti;

- vigilienta si atentia sporita la verificarea documentelor la incarcare/descarcare;

- urmarirea temperaturii marfii pe parcursul realizarii transportului.

    Aplica acum cu MicroCV