Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Dispecer transport , Expeditor International

Specificatii
Numele companiei LUCAROM IMPEX SRL
Tip job full time

Cautam persoana serioasa, responsabila, in cautarea unui job stabil, dornica de afirmare si dispusa sa se implice complet in proiecte pe termen lung, cunostinte limbi straine si operare pe calculator in vederea integrarii in echipa noastra. Experienta in domeniul transportului rutier de marfuri constituie un avantaj.Salar motivant.

Dorim sa ne mărim echipa!

Firmă de transport ,într-o continua creștere și dezvoltare, cautam noi colegi

Dacă:
- ești o persoana sociabila, dinamica, ambițioasă
- persoana ambitioasa, motivata de succes, proactiva si dinamica
- dacă ai bune abilitati de comunicare si relationare
-dacă ai capacitate de auto organizare si gestionare de obiective multiple
- îți dorești să lucrezi într-un mediu plăcut
- buna cunoastere a limbii engleze (scris/vorbit) mai ales in domeniul transporturilor.
- cunoașterea altor limbi straine, constituie un avantaj
- ai cunoștințe de operare PC
- acreditari, certificari si cunoasterea legislatiei specifice domeniului constituie un avantaj;

Responsabilități:

- Organizeaza, coordoneaza si conduce activitatea de transport din compartimentele pe care le gestioneaza
-Cunoaste si va respecta prevederile legale cu privire la circulatia pe drumurile publice, in trafic intern si international de marfuri ;cunoasterea programului de condus al soferilor
- Organizeaza intreaga activitatate de transport in cele mai bune conditii, cu respectarea standardelor firmei
-Gaseste solutii optime de desfasurare a transportului si comunica solutiile alese clientului
-Primeste, confirma si proceseaza ofertele cat si comenziile de transport
- Planifica, organizeaza si controleaza activitatile legate de transport;Optimizeaza rutele si transmite soferilor cele mai bune trasee;
-Transmiterea detaliilor despre transport conducatorilor auto si mentinerea legaturii cu acestia, coordonarea si indrumarea lor.
- Se implica in solutionarea problemelor aparute pe parcursul livrarii marfii catre clienti

Cerințe:
-Experienta (de preferat)in domeniul transporturilor minim 2 ani;
- Abilitati de comunicare foarte bune;
- Orientare către client;
- Orientare către business;
- Seriozitate, dinamism, meticulozitate si adaptabilitate.
- Limba Engleza ( obligatoriu ) + o alta limba straina (avantaj)
- Operare PC

Oferim:
- Salariu motivant;
- Ambianta si mediu de lucru placut;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.
- Alte beneficii in functie de evolutia pe post si rezultate.

Așteptăm să ne trimiți cv-ul tău

    Aplica acum cu MicroCV