Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Soferi - Transporturi Timis Dudestii-noi

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • 4

    FABRICA DE MOBILA RUS SAVITAR CU SEDIUL IN DUDESTII NOI ANGAJEAZA SOFERI TIR RUTE INTERNE Candidatul ideal : · Experienta minim 2 ani ca sofer de TIR - OBLIGATORIE · Permis conducere cat. C, E – OBLIGATORIU · Atestat profesional pentru transport marfa valabil · Card digital pentru tahograf · Cunostinte de mecanica · Fara cazier / accidente rutiere grave Descrierea jobului : · Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile interne · Minimalizarea cheltuielilor de transport · Respectarea legislatiei in vigoare Informatii suplimentare tel

  • Responsabilitati : Asigura transportul angajatilor firmei de la domiciliile acestora la locul de munca si retur - ruta Carani - Dudestii Noi si retur. Cerinte: Domiciliul in Carani sau in comunele apropiate; Permis categoria D + atestat transport persoane; Cazier judiciar si auto curat; Experienta transport persoane - minim 1 an; Candidatul ideal : Abilitati de comunicare si relationare; Seriozitate; Punctualitate. Beneficii: Pachet salarial motivant; Tichete de masa in valoare de 15 lei/zi; Asiguari de sanatate privata; Contract pe perioada nedeterminata; Prime de sarbatori; Bonus de recomandare 1200 lei brut/an. Daca sunteti interesati, va rugam sa aplicati aici si va vom contacta in cel mai scurt timp sau ne puteti gasi la: 0759 046 733 sau 0759 046 718. Adresa: Dudestii Noi, Calea Timisoarei, nr. 76

  • Salveaza cautarea