Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam soferi profesionisti - Bacau

Specificatii
Numele companiei Compania Romprest Service
Tip job full time

Compania Romprest Service, lider pe piata serviciilor de salubritate si curatenie, angajeaza soferi profesionisti pentru Punctul de lucru Bacau.

Responsabilitati:
- realizeaza mecanizat salubrizarea zonei repartizate: ridicarea deseurilor menajere si stradale

Cerinte:
- sofer profesionist (masina de mare tonaj) - experienta minim 2 ani,
- posesor atestat ARR,
- cartela tahograf,
- aviz siguranta circulatiei,
- aviz psihologic,
- cazier judiciar,
- cazier auto,
- cunoasterea si respectarea legislatiei rutiere,
- seriozitate.

Beneficii:
- salariu atractiv,
- plata sporurilor aferente,
- tichete de masa
- instruire corespunzatoare pentru o cat mai buna adaptare la mediul de lucru si indeplinirea sarcinilor specifice de serviciu.

Dacă esti interesat, asteptam cv-ul tau pe adresa de mail recrutare(a)romprest.eu sau poti suna pentru orice detalii suplimentare la numărul de telefon afisat .

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, data fiind stabilita de comun acord cu acestia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

    Aplica acum cu MicroCV