Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam Sofer profesionist CE

Specificatii
Numele companiei MS FANION TRANS SRL
Tip job full time
Descriere

Cerințe:

Angajam sofer categoria B+C+E cu atestat sofer profesionist pentru livrare marfa in toata Romania.

Avem nevoie de un coleg serios, atent la detalii, descurcaret si comunicativ.

Sa fie bine instruit cu privire la Legislatia rutiera si etica in timpul conducerii.

-Sa aiba 10 clase + scoala profesionala/ studii medii;

-Sa aiba cunostinte minime de mecanica;

-Sa nu aiba caziere judiciare;

-Sa nu aiba antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat);

Condiții:

Oferim salariu fix si bonusuri, contract pe perioada nedeterminata.

Responsabilități:

Cursele se fac in fiecare saptamana depinzand de fluxul de comenzi.

La livrarea marfurilor soferul se obliga sa asiste la descarcari si sa verifice ca totul sa fie conform documentelor insotitoare. In caz de probleme fie la descarcari, fie din timpul conducerii anunta imediat colegii de la birou.

Se angajeaza ca marfa sa fie transportata in mod sigur fara a produce daune. In consecinta soferul se va face responsabil de pierderi.

Tine in permanenta evidenta documentelor si se asigura de starea de functionare a masinii.

Va rugam sa trimiteti pe adresa de email a companiei CV-ul (), iar pentru orice alte informatii suplimentare ne puteti suna pe nr de tel: .

    Aplica acum cu MicroCV