Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajăm Șoferi Profesioniști

Specificatii
Numele companiei WSD Capacity
Tip job full time
Limbi straine Engleza
Carnet conducere C, E
Descriere

Descrierea postului
Avem nevoie să deții:
certificat ADR
card Tahograf
atestat marfă
permis auto cu categoriile C+E
experiență pe cisternă sau siloz,container,prelata.
limba engleză sau germană - nivel mediu( obigatoriu)
-Salariu pe Romania + diurna 68Euro/zi
Camioane: IVECO/VOLVO/MERCEDES/RENAULT

Descrierea jobului
-Transportul extern este asigurat și plătit de către firmă cu microbuzul sau cu avionul
-Curse: Benelux, Germania, Franta-Cehia
-Se poate oferii avans la plecare din Romania.
-Baza este dotată cu dușuri+camere de dormit+bucătarie.

    Aplica acum cu MicroCV
    Hristache Robert

    Vezi toate anunturile