Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam soferi TIR pentru comunitate-ECHIPAJE

Specificatii
Numele companiei AGEXIM SPEDITION
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal
Sarcini specifice si cerinte :

- Atestat sofer profesionist transport marfa [C, E];
- Constituie un avantaj daca prezentati la angajare, in plus fata d cerintele obligatorii atestatul ADR;
- Card pentru tahograf digital;
- Aviz medical si psihologic valabil;
- Cazier judiciar si auto ;
- Disponibilitate d lucru in Europa d Vest pentru perioade d timp intre 6 - 9 -12 saptamani ;

Descrierea jobului

- Transportul d marfuri pe rut intr comunit re, cu autotr ctor + s miremorca 40 t (prelata)
- Respectarea si cunoasterea timpilor leg li de lucru;
- Exp rient in conducer a autovehiculelor articulate 40 t , in trafic international(minim 6 luni)

Descrierea companiei
Agexim Spedition SRL Pitesti a fost infiintata in 2006 .Asiguram transportul de marfuri generale in tarile din Europa de Vest.
Detalii la nr

    Aplica acum cu MicroCV