Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajez șoferi profesioniști cat C+E Comunitate Prelata

Specificatii
Numele companiei Maes
Tip job full time

Angajam conducatori auto profesionisti posesori de permis C + E pentru transport international in comunitate .

Candidatul ideal
- competente si abilitati pentru lucrul in echipa
- seriozitate, corectitudine, disponibilitate
- responsabilitate

Candidatii care doresc sa se alature echipei noastre vor beneficia de:
Suport continuu pentru integrarea in activitate
Siguranta, instruire si suport pe traseu
Masini moderne echipate cu cutii de viteza automate,camioane EURO 6
Salariu fix + diurna

Descrierea jobului CERINTE OBLIGATORII:
- Permis de conducere categoriile B+C+E
- Card tahograf
- Atestat professional pentru transport marfuri generale
- Respectarea timpilor legali de lucru conform regulamentului CE 561 / AETR si a orelor de prezentare la incarcare, respectiv livrare.
- Predarea marfii catre clienti, conform documentelor de livrare si obtinerea confirmarii de livrare.

Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala (engleza, germana) prezinta avantaj

Beneficii:
-Conditii foarte bune la baza din Belgia (toalete,dusuri,bucatarie dotata,masini de spalat haine)
- Program de lucru flexibil

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
Solomie Ioan

    Aplica acum cu MicroCV