Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Angajam Montator Mobilier - cu posibilitati de calificare pentru meseria de Tamplar

Descriere

Cerințe:
• capacitatea de a lucra în echipă și cu atenție
• atentie la detalii, seriozitate si punctualitate
• îndemânare
• rezistență fizică
• capacitate de reacție
• flexibilitate, disponibilitate de a călători prezinta un avantaj si se motiveaza salarial
• cunoștințe CNC, experiență în lucrul cu mașinile, utilajele și materialele caracteristice si intelegerea desenelor tehnice, proiectelor prezintă un avantaj si se motiveaza salarial
Descrierea jobului
• realizarea mobilierului conform schitelor
• controlul mașinilor și uneltelor (de ex. frezarea, tăierea)
• intretinerea echipamentelor si sculelor de lucru
• curatenie la locul de munca.
Ce oferim noi:
• Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara, motivata, dinamica si in continua dezvoltare
• Pregatire pentru calificarea in meseria de tamplar
• Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala
* Salariu si beneficii motivante, orar de lucru normal de 8 ore

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.