Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam tamplar universal PAL Melaminat/MDF

Candidatul ideal

-serios
-abilitati de comunicare
-profesionist in ceea ce face

Descrierea jobului:

-Sa aibe experienta in productia de mobilier in lucrul cu scule de mana specifice
-Abilitatea de a intelege si urma schitele de montaj intocmai
-Atent la detalii si cu simt de raspundere, dedicat muncii sale
-Foarte atent la montaje, la mediul in care se face montajul ( peretii, parchetul, gresia clientului )
-Dorinta de a lasa in urma mobila de calitate, totul functional, intr-un cuvant "montaj exceptional"
-Este o persoana sociabila, prietenoasa cu clientii, apta de a se integra intr-un grup
-Permis Cat.B reprezinta un avantaj

Descrierea companiei
Mobilier la comanda cu accesorii de calitate ( numai BLUM ) din PAL Melaminat EGGER si MDF vopsit

Pentru programare interviu sunati la 0744375193

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.