Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Montator mobilier Lems, 2100-3000 lei

Specificatii
Numele companiei Lemet SRL
Tip job full time
Descriere

Vino în echipa Lemet

Montator mobila LEMS

Venit net de la 2100 lei

Responsabilitati:
- Montarea, transportul mobilierului la domiciliul clientului

Cerinte:
- Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat;
- Initiativa, perseverenta, simtul detaliului;
- Abilitati de comunicare;
- Flexibilitate si deschidere la sugestii;
- Capacitate de a lucra in echipa.

Beneficii:
• Posibilitatea de a lucra intr-o companie de prestigiu, reprezentativa in domeniul productiei de mobila din Romania;
• Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si foarte bine pregatita caracterizata prin entuziasm si initiativa;
• Pachet salarial format din: salariu motivant,bonusuri de performanta si bonuri de masa
- Abonament sanatate Medlife
• Dezvoltare profesionala prin cursuri de specialitate.

Producatorul de mobila Lemet Campina - unul dintre cei mai importanti producatori de mobila din Romania, ce detine tehnologii de fabricare de ultima generatie – este dezvoltatorul retelei de magazine Lem's, cea mai extinsa retea de magazine specializate in vanzarea de mobila de calitate superioara.

In cadrul fabricii Lemet si a retelei Lem's isi desfasoara activitatea peste 1500 de angajati. Fabricam si comercializam produse de mobilier moderne si inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.