Trimite

OPERATOR CĂNTUIRE | Depozit PAL

Angajăm coleg / colegă CU CARTE DE MUNCA ȘI SALARIU FIX la Depozitul de PAL si blat SALICE, pe Calea Baciului nr. 2-4, Cluj-Napoca.
Post: OPERATOR CĂNTUIRE

**** APLICĂ AICI ȘI TE CHEMĂM LA INTERVIU! Te așteptăm!

CUM TE VREM, CA SĂ FACEM CASĂ BUNĂ:
- Persoană energică, serioasă și ordonată
- Ideal absolvent/ă de studii la nivel mediu, fără cazier
- Constituie avantaj experiența de peste 1 an într-un depozit și/ sau atelier de confecționare mobilier din PAL

CE RESPONSABILITĂȚI ÎȚI DĂM:
- căntuiești colile de PAL, conform comenzilor;
- asiguri mentenanța mașinii mașinii de aplicat cant
- stivuiești pe palet bucățile de PAL, după tăiere și căntuire;
- semnalezi prompt eventuale defecțiuni la utilajele și instalațiile din dotare

ÎȚI OFERIM:
- stabilitate
- o echipă primitoare
- condiții de lucru optime
- salariu motivant și program fix - ambele prevăzute în contractul de muncă

DESPRE SALICE PE SCURT
Magazinele SALICE pun la dispoziția clienților o gamă variată de produse și servicii de tip: Plăci decorative, PAL, Blat, laminate, HPL, Fronturi, Folii decorative, cant | Gamă completă de accesorii mobilier, feronerie | Mic mobilier - mese, scaune, fotolii | Structuri metalice și de lemn, cadre picioare pentru mese și birouri | Servicii de debitare, căntuire, prelucrare CNC, în două locații din Cluj și una în Alba. Suntem dedicați producătorilor de mobilă, proiectanților și arhitecților, clientului final - persoană fizică sau firmă.

Află mai multe despre noi pe www.salice.ro și www.facebook.com/salicecluj.
VREI SĂ NE AUZIM? Sună la 0731 210.209 sau trimite-ne CV-ul și datele de contact pe marketing@salice.ro.
Calea Baciului 2, 400277 Cluj-Napoca, România

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.