Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Tamplarie / Tapiterie Arges

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Caut echipa de tamplari profesionisti pentru lucrari in lemn masiv.. Castiguri deosebite . Plata la lucrare . Atelierul este la Codlea si asiguram cazare ,Pot fi si sot si sotie.

  • fabrica de mobila angajez tapiter cu experienta in domeniu

  • Fabrica de mobila cu sediul in Bascov angajez operator circularist pentru debitat pal melaminat si pal brut. Salariu motivant in functie de aptitudini. Rel tel. 0725211230

  • Fabrica de mobila angajez operator circular. Experienta constitue avantaj

  • Angajez Tamplar circularist pentru debitat pal melaminat si pal brut Salariu in functie de competente

  • Descrierea postului: URGENT cautam 2 persoane calificate si cu experienta ca tamplar pe utilaje pentru atelierul din Micesti, jud Arges; Cerinte: OBLIGATORIU EXPERIENTA SI CALIFICARE! Oferta (bonusuri, beneficii): Se ofera: contract de munca, salariu, norma de lucru legala, tichete masa, decont transport.

  • Salveaza cautarea