Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Tamplarie / Tapiterie Bistrita-nasaud

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Societate comerciala cu 25 ani vechime in productia si montajul de tamplarie din Al si PVC, angajeaza muncitori , pentru sectia de tamplarie din Aluminiu si PVC.

  • SC PROLEMATEX PRODCOM SRL angajeaza Tamplar Lemn si Paznic Detalii la sediu fabricii , incinta CIBELA , strada Calea Moldovei nr. 17/C sau la numarul de telefon 0744573267 - si 0263.210535

  • sc angajeaza tamplari, montator si muncitori necalificati in domeniul mobilei pal si tapiterie, in bistrita. inf.0747878227

  • Societate comerciala cu 25 ani vechime in productia si montajul de tamplarie din Al si PVC, angajeaza muncitori cu experienta, pentru sectia de tamplarie din Aluminiu si PVC.

  • RESPONSABILITATI: * asigura si supravegheaza descarcarea si incarcarea marfurilor; * executa transportul marfurilor pe traseele indicate, folosind optim spatiile de depozitare; * pregateste paletii cu produse finite pentru livrare; * alte activitati specifice procesului tehnologic. OFERIM: * un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie aflata in plina expansiune; * posibilitati de dezvoltare profesionala prin instruire constanta; * pachet salarial completat de bonuri de masa si cheltuieli pentru transport. Activitatea companiei Depaco (Wetterbest) a inceput anul 1999. Depaco a abordat o strategie de dezvoltare pe termen mediu si lung investind in utilaje automate si performante de productie a tiglelor metalice si accesoriilor pentru acoperis. Pentru extinderea la nivel national si pentru a produce articole de calitate, compania a achizitionat utilaje performante, de la cei mai renumiti producatori europeni, utilaje ce asigura o productivitate ridicata, dar si o precizie de executie mult imbunatatita; In prezent, procesul de productie din fabrica Depaco de la Baicoi se desfasoara pe mai mult de 30 linii automate: pentru tigla metalica cu diverse profile, pentru tabla cutata de 4 tipodimensiuni, pentru sistemul de jgheaburi si burlane, pentru tabla faltuita; Part of the Teraplast Group, Depaco proudly promotes the important values: client satisfaction, innovation and professionalism, solidarity and respect to society and environment. Telefon - 0753 310 012 Email -

  • Cerinte: -persoana disciplinata, cu abilitati de comunicare, initiativa, calm,abilitati de a lucra in echipa; -domiciliu stabil in Bistrita; permis de conducere categ. B -experienta in montaj mobilier Responsabilități: -participa alaturi de manipulanti la primirea/pregătirea coletelor cu mobilier -montaj mobilier la domiciliu clientului si in magazin Se ofera : -pachet salarial atractiv si care tine cont de experienta si abilitatile dovedite -tichete de masa; -logistica aferenta postului Solicitarile se trimit la fax :0263/214625 ; tel 0720/333597 adresa: Bistrita, str. Libertatii nr 41-43, Magazin Mobexpert

  • Angajam muncitori in atelierul nostru de productie situat in Unirea, Bistrita-Nasaud, strada Agronomului, hala 3/A - fosta Avicola. Angajam persoane care doresc sa lucreze pe masini de prelucrarea lemnului. Cautam persoane cu experienta sau fara experienta. Oferim salar atractiv + alte bonusuri in functie de performanta si ore lucrate. Salar la timp in fiecare luna.

  • Salveaza cautarea