Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Locuri de munca Timis Buzias Persoane

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 1

    Electrician si Mecanic intretinere reparatii

    RESPONSABILITATI: Electrician - Asigura prestarea serviciilor de mentenanta pentru instalatii electrice de iluminat, prize, electroalimentare - Stabileste necesitatile de reparatii in functie de starea tehnica a instalatiei electrice si executa atat reparatii, cat si reconfigurari ale instalatiilor electrice. Mecanic -Asigura buna functionalitate a echipamentelor si utilajelor de productie -Executa toate lucrarile de intretinere preventiva, reparatii curente ale masinilor si instalatiilor VA ASTEPTAM LA sediul BESTFOAM din BUZIAS, str.Principala, tel.

  • 4

    Stivuitorist (Buzias, jud Timis)

    Candidatul ideal: * studii medii; * atestat ISCIR; * minim 1 an experienta in utilizarea unui motostivuitor; * aptitudine generala de invatare; * capacitatea de a lucra in echipa; * spirit organizatoric, ordonat, eficient; * disponibilitate de a lucra in schimburi. Descrierea jobului: * asigura si supravegheaza descarcarea si incarcarea marfurilor; * executa transportul marfurilor pe traseele indicate si le amplasaza pe locatiile stabilite, folosind optim spatiile de depozitare; * pregateste paletii cu produse finite pentru livrare; * asigura si pastreaza curatenia la locul de munca.

  • 6

    Sofer Profesionist C+E national

    Descrierea jobului -Efectuarea transporturilor interne pentru livrări -Transportul marfurilor in baza unor acte fiscale, emise de societate Cerinte -Experienta in domeniul transportului de minim 1 an Posesor permis de conducere categ. C+E valabil Posesor atestat transport marfuri generale valabil Posesor card tahograf valabil Oferim -Salar motivant+diurna interna -Prime de Craciun si Paste -Respectarea timpului de condus si de odihna Detalii la sediul BESTFOAM, BUZIAS sau tel.

  • 6

    Gestionar depozit

    Responsabilitati: -Gestionarea si manipularea marfurilor in depozit -Incarca descarca marfa din camion -Manipuleaza organizeaza marfa ( paleti) cu ajutorul utilajelor specifice -Efectueaza stocul la marfa si inventarul periodic Cerinte: -Program de lucru 7.30-16.00 -Experienta minim 1 an -Persoana proactiva Oferim: -Mediu placut si dinamic -Oportunitate de crestere profesional VA ASTEPTAM LA sediul BESTSLEEP din BUZIAS, str.Principala, nr.200 tel.

Categorii

Locuri de munca

Județe

Timis

Localități

Buzias