Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Timis Carani

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Responsabilitati: Asigura buna functionare a instalatiilor si utilitatilor cladirii ( apa, canalizare, incalzire, mobilier, curatenie, intretinere ) . Asigura aprovizionarea , instalarea si intretinerea echipametnelor, instalatiilor, mobilierului cladirii . Supravegheaza functionalitatea optima si in conditii de siguranta a spatiilor . Pastreaza relatia cu locatarii cladirii si se asigura de respectarea normelor operationale si de securitate . Candidatul ideal : Limba engleza -nivel avansat- conditie obligatorie Domiciliul stabil- loc.Carani , jud Timis Carnet de conducere categoria B - obligatoriu. Cunostinte minime de instalatii electrice/sanitare, tamplarie . Cunostinte tehnice. Capacitate de a lucra individual. Persoana activa si responsabila. Aptitudini de planificare, organizare si control privind activitatea desfasurata;

  • Șofer cu experiența internațională,caut post de șofer cat B program h de L-V

  • Salveaza cautarea