Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Timis Jimbolia

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Responsabilitati: Definire, analizare, elaborare si validare programe tehnologice Suport pentru noile tehnologii si implementarea acestora Realizeaza instruirea tuturor functiilor implicate in lansarea unui nou produs cu privire la procesul tehnologic Participa la activitatea de receptie, implementare si omologare a echipamentelor noi. Proiecteaza parti si accesorii de SDV-uri necesare pentru liniile de productie Participa la analiza neconformitatilar / reclamatiilor si colaboreaza cu departamentelor Calitate, Productie pentru reducerea nivelului de rebut. Propune solutii pentru imbunatatirea proceselor tehnologice, calitatii si productivitatii pentru a reduce ciclurile de lucru si a costurilor de productie. Cerinte: Studii medii bacalaureat sau de specialitate: tehnician /subinginer sau maistru in industria specifica Cursuri de specializare in industria specifica Cursuri programare CNC Minim 1 an experienta in activitatea tehnologica pe postul de tehnolog Organizat, capabil sa stabileasca prioritati Beneficii: Salariu motivant Decont transport Colectiv placut.

  • Societate Agricola angajam tractoristi mecanici. Salar atractiv plus avantaje. Zona Jimbolia, Jud . Timis

  • Firma de construcții Angajează Angajez muncitori calificati si necalificati pentru lucrări de constructii Detalii la contract ...

  • Detalii la tel.0763753777 Dir.Magazin MAURO

  • ANGAJĂM URGENT: MUNCITORI CALIFICAȚI ÎN DOMENIUL DE CANALIZARE SI APA; MUNCITORI NECALIFICAȚI CU PERMIS DE CONDUCERE ; SALAR ATRACTIV IN ZONA TIMISOARA JIMBOLIA

  • Laborator de analize medicale angajează pentru punctul de recoltare din Jimbolia, asistent medical CV se trimit pe mail Relații la tel 0356 173000

  • Angajez muncitori in constructii calificati si necalificati pentru : tencuieli mecanizate , glet , rigips , zugraveli , salariile de la 2200 -3000 plus bonur de masă.

  • Firma internationala de constructii care are ca scop constructia retelelor de apa, canalizare, statii de epurare si tratare a apei ANGAJEAZA: -operator excavator - Punct de lucru Jimbolia Va rugam sa trimiteti CV la adresa de email:

  • Salveaza cautarea