Societatea angajează -Responsabil control si calitate in domeniul HORECA-

Competențe necesare: - Responsabilitate ridicată; - Atenție la detalii și capacitatea de a identifica probleme; - Integritate și onestitate la locul de muncă; - Motivație pentru îmbunătățire continuă și dezvoltare profesională; Cerințe: - Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă; - Cunoștințe de bază în utilizarea calculatorului și a programelor Office. Responsabilități: - Controlul activităților de livrare; - Supravegherea proceselor de producție și calitate; - Efectuarea de verificări interne de calitate pentru toate etapele producției. Oferim un mediu plăcut de lucru, o masă caldă pe zi, salarizare avantajoasă! Pentru detalii și programare interviu nu ezitati să ne contactați!

Buzau, Buzau

Manipulant marfa

Candidatul ideal - Persoană activă; - Disponibilitate la efort fizic; - Abilități de lucru în echipă; Descrierea jobului: -Program de lucru o zi cu o zi; -Incarcarea si descarcarea termoboxurilor; -Livrarea marfurilor conform procedurilor de lucru; -Raspunde de încărcarea și descărcarea mărfurilor din termoboxuri. -Oferim un mediu plăcut de lucru, o masă caldă pe zi, salarizare avantajoasă! -Pentru detalii și programare interviu nu ezitati să ne contactați!

Angajam sofer pentru aprovizionare

Cautam o persoana serioasa, muncitoare, atenta la detalii, sa aiba spirit de observatie, rabdare, capacitate de comunicare. Permis de conducere cat. B. Oferim: - transport Buzau - Maracineni - Buzau, - o masa pe zi, - mediu de lucru placut Programul de lucru si salariul se discuta in cadrul interviului.

Angajam Magazioner-Gestionare

Responsabilitati: -Abilitate in organizarea produselor, ordonat, eficient, spirit practic, sociabilitate, tact, amabilitate. -Opereaza in stoc miscarile de marfa. -Efectueaza saptamanal lunar inventarul stocului de marfa. -Participa la operatiunile de incarcare descarcare a marfii. -Raporteaza superiorului orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic. -Ofera informatii despre stocuri departamentelor firmei. -Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor. -Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor. Oferim salariu atractiv in functie de aptitudini, o masa pe zi, mediu de lucru armonios. Pentru mai multe detalii si programare interviu nu ezitati sa ne contactati!

Operator facturare si introducere date

Candidatul ideal - Persoana activa, atenta la detalii si cu simt de raspundere. - Abilitati de comunicare si organizare - Abilitati de lucru in echipa Descrierea jobului: - Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare; - Pregateste comenzile si asigura stocurile minime de siguranta; - Pastreaza evidenta documentelor de intrari iesiri; - Participa la inventarierea produselor; - Respecta trasabilitatea procedurilor HACCP Oferim un mediu placut de lucru, o masa calda pe zi, salarizare foarte avantajoasa! Pentru detalii si programare interviu ne ezitati sa ne contactati!

Angajam casier lucrator comercial

Angajam casier lucrator comercial magazin situat in incinta unei fabrici unde se serveste masa calda, snacksuri si bauturi non-alcoolice. Responsabilități: - Servirea angajatilor la orele de masa; - Participarea periodica la inventarul din magazin; - Receptia marfii de la furnizori; Program de lucru avantajos. Masa calda se serveste pentru angajatii fabricii in 2 pauze de lucru pe timpul zilei. Experienta de lucru in calitate de casier poate reprezenta un avantaj. Oferim un mediu placut de lucru, o masa calda pe zi, salarizare foarte avantajoasa! Pentru mai multe detalii si programare interviu nu ezitati sa ne contactati!