Vei fi notificat de câte ori:

Agent Vanzari, Focsani

Responsabilităţi: Contactează clientii potenţiali şi urmăreşte implementarea produselor în segmentul HoReca; Identificarea și contactarea potenţialilor clienţi prin orice modalitate de comunicare pentru a le prezenta oferta de produse şi a încheia un contract de vânzare, de furnizare sau o altă înțelegere comercială cu aceştia; Stabilirea și menținerea relațiilor de colaborare cu potențialii clienți respectiv cu clienții existenți ai societății în vederea fidelizării acestora; Realizarea planului de vânzări prin vânzarea de produse în zona sa de acțiune; Acordarea de asistență tehnică și comercială clienților și potențialilor clienți; Cerinţe: Obligatoriu experienţă minim 1 an pe o poziţie similara in segmentul HoReCa Absolvent studii medii sau superioare Cunostinţe de operare pachetul MS Office Gândire logică şi analitică, cu o bună capacitate de analiză şi sinteză; Persoană organizată, responsabilă, cu iniţiativă, orientată către rezultat, capabilă pentru rezolvarea oricărei situaţii apărute; Capacitatea de a stabili relaţii, de a negocia şi de a vinde; Capacitate de comunicare; Permis de conducere categoria B; Oferta: Salariu aprox 5500-6000 lei + tichete de masa in valoare de 30 lei zi Maşină de serviciu Telefon de serviciu

Focsani, Vrancea

Sofer distributie produse alimentare, Constanta

Cinar Food Distribution este cel mai mare distribuitor national de carne de tip shaorma. Pentru sediul si echipa din Constanta, cautam sa angajam sofer distributie pe perioada determinata pana la data de 15.09.2024 Principalele responsabilitati: Incarcare marfa de la depozit, dimineata la ora 6, conform facturilor Distributia marfii catre clienti din judetul Constanta Incasarea banilor Intretinerea auto propriu, tip VAN Se ofera bonus in functie de performanta si alte beneficii

Constanta, Constanta

Sofer distributie Horeca Bucuresti si limitrof

Cinar Food Distribution este cel mai mare distribuitor national de carne de tip shaorma. Pentru sediul si echipa din Bucuresti, cautam sa angajam sofer distributie. Principalele responsabilitati: Incarcare marfa de la depozit, dimineata la ora 6, conform facturilor Distributia marfii catre clienti in Bucuresti si localitatile apropiate din sudul Romaniei Incasarea banilor Salariu 4500 - 4600 lei Intretinerea auto propriu, tip VAN, 3.5 T

Sector 1, Bucuresti