Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Administratie Timis doar cu poze Companii

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 4

    tehnoredactez diverse lucrari, disertatie, licenta, doctorat, carti.In latex, program de prelucrari statistice R, suita Microsoft.Prelucrari tabelare in R, prezentari sub forma de slide in Pover Point. tel.0766728236

  • 2

    Firma ZEISS ADMIN va ofera servicii de administrare blocuri de inalta calitate. www.blocuritimisoara.ro Imbinam metodele clasice de administrare imobile - lista de intretinere pe hartie afisata la avizier, plata in numerar la scara blocului - cu metodele cele mai moderne - avizier online, plati electronice, acces permanent pentru presedinte si cenzor la programul de administrare unde pot urmari incasarile, platile, situatia fondurilor si toate detaliile legate de asociatie, comunicare directa cu toti locatarii pentru problemele importante prin anunturi la avizier si e-mail. In plus, avem experienta solida in recuperarea datoriilor de la restantieri. Referinte despre profesionalismul nostru, onestitate si corectitudine puteti primi de la oricare dintre presedintii, cenzorii sau locatarii blocurilor pe care le avem in grija. Preluam ca bonus si serviciile de curatenie la blocurile administrate de firma noastra.

  • Cerinte obligatorii: - experienta in domeniul de recrutare minim 2 ani; - permis de conducere categoria B. - cunostinte de limba engleza la nivel avansat; - cunostinte de operare PC; Descrierea postului: -te vei ocupa de proiecte atat in limba romana cat si in engleza, -jobul implica partea de recrutare si selectie de personal pentru diferite proiecte si tinerea legaturii cu clientii atunci cand proiectul implica acest lucru(fara a avea contact cu contractele de munca, salarizare, etc) -jobul este full-time, la birou (nu se lucreaza remote)

  • 10

    Descrierea postului: - administrarea si confirmarea comenzilor; - pregatirea coletelor pentru expeditie, produse usoare, - mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client; - posibilitatea de a invata lucruri noi si aduce idei noi, - foarte bune abilitati de comunicare si negociere, planificare si organizare, - analizeaza si propune solutii pentru cresterea vanzarilor, - extinderea portofoliului de clienti, - cunostinte bune operare PC si platforme vanzari online, - buna relationare cu oamenii, - alte sarcini legate de vanzarile online. Salar atractiv inclusiv procent din realizari ! Pentru cei interesati va rugam trimiteti un CV.

  • 19

    Angajez Brokeri Imobiliari. Cerințe: studii medii Condiții:disponibilitate program Responsabilități:- Respectarea termenelor și angajamentelor asumate; - Spirit organizatoric; - Promptitudine, persoană dinamică, inițiativă; - Eficiență și organizare; - Atitudine proactivă; - Ințelege și identifică ușor nevoile pieței în care activează; - Capacitate de analiză și de a oferi soluții în timp scurt; - Propunerea de soluții pentru îmbunătațirea activității; - Rezistență la stres; - Abilități deosebite de comunicare și negociere; - Capacitate și abilitate în interacțiunea cu oamenii; - Cunoștinte de operare PC (navigare Internet);

  • Salveaza cautarea