Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca

Categorii

Judete

Sterge toate filtrele 39158 Anunturi Afiseaza anunturile
  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • 1

    Ajut persoane la treburile casnice.menaj,mutari sau curatenie.0734653667.

  • Angajez sofer categoria B pe autoutilitara IVECO DAILY,transport in tara,din PIATRA NEAMT sau limitrof,tanar pensionar.

  • 1

    Ofer servicii de spalare geamuri in locuinte.0734653667

  • 1

    Tanar spal geamuri in apartamente,garsoniere.sect.2-3/1.

  • 1

    Tanar ajut Doamna la treburi 4-6-8 ore.curatenie,menaj,carat-mutat.etc.doresc cu plata la zi,preferabil in sectoarele.2,3,1. 0734653667

  • Tanar doresc sa fac curatenie la o Doamna.4-6-8 ore.doresc cu plata la zi,eventual colaborare.2-3 zile pe saptamana;o saptamana,doua,luna.preferabil in sectoarele 2-3/1. 0734653667

  • 1

    Baiat tanar,fac curatenie si menaj.zilnic,o zi pe saptamana,1/2 zile pe saptamana;doresc cu plata la zi,(negociabil)prefer sector: 2-3 si 1 case,apartamente,garsoniere. prestez munca cu ziua.diverse servicii; ingrijesc locuinta,gospodarie ,curte,gradina.ajut persoane. telef. 0734653667

  • 1

    Baiat tanar,fac curatenie generala sau de intretinere 1-2 pe saptamana,in locuinte garsoniere si apartamente.eventual colaborare saptamana,doua,luna.exclus firme de curatenie si intermediari.preferabil in sectoarele 2-3/1 si metrou Crângași.

  • 4

    Descrierea postului : - Identificarea potentialilor clienti, fidelizarea celor existenti si permanenta preocupare pentru dezvoltarea portofoliului de clienti si a cresterii cotei de piata - Facturare ( emitere facturi catre clienti) - Colectare anvelope uzate Cerinte : - Experienta minim 2 ani in domeniul vanzarilor - Cunostinele in domeniul anvelopelor constituie un avantaj - Cunostinte operare PC (Microsoft Office) - Permis conducere categoria B Oferta (bonusuri, beneficii) : - Pachet salarial motivant, cu bonusuri lunare in functie de performanta realizata; - Masina de serviciu; - Telefon mobil; - Pregatire continua si sprijin in vederea atingerii obiectivelor

  • 1

    Se cere disponibilitate la efort fizic, seriozitate, permis categoria B.

  • Buna ma numesc Violeta si fac menaj la familii serioase

  • 1

    Cunoscătoare limba ebraica,doresc colaborare cu persoane juridice. Relatii la telefon 0746 079 497

  • 2

    Contabila cu experienta, ofer servicii de contabilitate pana la nivel balanța,bilant. Inspector resurse umane Înființat firme. Licenta program de contabilitate si semnătura electronica. Ma deplasez la sediul societății pentru ridicare si predare acte. Mai multe detalii la telefon 0746 079 497

  • 2

    Oferim servicii resurse umane

  • 1

    Contabilă cu experienta de 10 ani lucrez contabilitate pana la bilant in orice domeniu. Inspector de resurse umane cu experienta in evidenta personalului, tot ce tine de salariati: Contracte de muncă,demisii,concedii de odihnă,suspendări,adeverințe de salariat,de vechime,de sănătate,pontaje,state de salarii,fluturas salariu,transmitere revisal conform legii in vigoare. Înființeze firme. Ofer si rog seriozitate! Relatii la telefon 0746 079 497 Rog mesaj pe telefonul afisat. Firma serioasa,detin licenta program de contabilitate, semnatura electronica, ma deplasez la sediu clientilor pentru ridicare acte. Colaborare cu firme de contabilitate.

  • 37

    Căutăm personal calificat și necalificat BĂRBAȚI pentru abator procesare a cărnii de porc în Germania. ROG A CITI CU ATENȚIE ANUNȚUL, CEI CARE DORESC A CĂLĂTORI GRATUIT, A CREDE CĂ E MUNCĂ PUȚINĂ ȘI SALARII DE 2000 EURO CA MUNCITOR NECALIFICAT VĂ RUGĂM A NU DERANJA DEGEABA. NU PROMITEM CEEA CE NU SE POATE REALIZA. Se asigură contract de muncă pe perioadă nedeterminată direct cu firma Germană Asigurare medicală Alocație pentru copii Ameldung Card bancar Cazare gratuită (se achită doar 130 euro pentru utilități) Salarizarea pleacă de la 9.50€/oră brut. NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION. Putem asigura transportul CONTRACOST pentru cei interesați. Rog a fi contactat doar de persoane serioase și care chiar doresc un loc de muncă. Mai multe informații la telefon 0736276396 între orele 10-18

  • 1

    Cunoscătoare limba ebraica doresc colaborare cu firme de traducere pentru limba ebraica. Detalii la telefon 0746 079 497

  • Caut loc stabil de munca cat b c d sau efectuez curse cu auto propriu oriunde în tara

  • 4

    - Creare Baze de Date cu posibilitate de trimitere SMS-uri si E-Mail-uri catre clienti. - Creare si Administrare / Management pagini de Facebook si Website-uri. - Postari (articole) si Web Design in paginile de Facebook si Bloguri. - Promovare Online in Google AdWords si Facebook, campanii de promovare profesionale. - Creare Magazine online de la A la Z. - Optimizare SEO Profesionala pentru ORICE tip de platformă. Servicii si Solutii Web, precum: - Domenii Web; - Gazduire Web; - Resellere Web; - Certificate SSL; - Web Design; - Optimizare SEO; - Securitate Web; - Promovare Online Administrare/Management; - Licente; - E-Mail; - Magazine Online; - GDPR; - Servere VDS / VPS; - Servere Dedicate; - Servere Jocuri: Counter-Strike 1.6, Counter-Strike GO, Counter-Strike Source, SA-MP, Minecraft, Metin2. Telefon Dep. Comercial: 0746 404 652 Va multumim. Cu stima, echipa WOWHOST.

  • 1

    Servicii IT - WOWSERVICE: - Reparații Calculatoare; - Reparații Laptop-uri; - Reparații Telefoane; - Servicii Software; - Servicii Hardware; - Camere supraveghere; - Rețelistică. Telefon: 0746 404 652 ---------------------------------------- Găzduire și Servicii Web - WOWHOST: - Domenii Web; - Gazduire Web; - Reseller Web; - Certificate SSL; - Web Design; - Optimizare SEO; - Securitate Web; - Administrare/Management Retea/Servere/Web; - Licențe; - E-Mail; - Magazine Online; - Promovare Online; - Servere VDS; - Servere VPS; - Servere Dedicate; - Servere Jocuri (CS 1.6, CS:GO, CS:S, SA-MP, Minecraft, Metin2). ---------------------------------------- Departament comercial: comercial@wowhost.ro Departament tehnic: suport@wowhost.ro ---------------------------------------- WOWHOST - Professional Hosting Services

  • Salveaza cautarea