Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca

Categorii

Judete

Sterge toate filtrele 37447 Anunturi Afiseaza anunturile
  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • 4

    AMV Eurotranslog angajează sofer pentru comunitate in urmatoarele conditii: - contract de munca perioada nedeterminata Romania; - autovehicule (40t): Mercedes Actros euro 6 + semiremorca prelata Schmitz; - se lucreaza singur pe cabina; - salariu net lunar + diurna: 1000 euro + 0,12 euro/km (min. 12.000 km/luna); - transport asigurat domiciliu – camion (Germania) si retur; - se respecta timpii de conducere si odihna; - asigurare medicala; - se lucreaza 9 saptamani cu 3 saptamani acasa. Se cere: - permis conducere categoria C+E; - atestat profesional; - cartela tahograf; - experienta minima 1 an in comunitate.

  • Sofer B C E D cu atestat marfa si persoane caut de lucru inf tel 0749423725

  • 4

    Angajam sofer taxi pe Bucuresti si Ilfov, cu atestat pe Renault Fluence, benzina si GPL, plan pe perioada pandemiei 55 ron la 24h , duminica libera Detalii la tel: 768490319

  • Firma serioasa de constructii/finisaje interioare angajam personal. Salar si condiții de munca atractive. Ne puteți contacta la numărul de telefon 0736242123.

  • 2

    Societate comerciala angajează personal calificat și necalificat în domeniul construcțiilor. Salariu atractiv. Relații la telefon 0757572691

  • Firma de paza cu obiectivul ziridava an centru aradului angajeaza agent paza cu sau fara atestat program 24 cu 48 rog seriozitate maxima nr tel 0762588224 mihali sef obiectiv

  • ZIDAR , ZUGRAV , FAIANTOR , RIGIPSAR - OFER SALARIU ATRACTIV , CONDITII BUNE DE MUNCA.

  • Șofer profesionist cu experiență caut de muncă tur-retur sau intern. Autocar, microbuz, camion

  • Descrierea jobului: - sa incarce si sa descarce marfurile; - sa asigure integritatea si securitatea marfurilor; - sa respecte programul de lucru stabilit prin contractul de munca; - primirea, pastrarea, incarcarea bunurilor sa se realizeze numai cu acordul sau avizul al sefilor ierarhici; - asigura paza materiala a marfurilor pe care le manipuleaza; - pregatire comenzi in timp util; - atestatul de motostivuitorist constituie un avantaj. Depozitul se afla in Sat Catelu, Comuna Glina. Asteptam CV la adresa de email Pentru mai multe informatii va rugam sa sunati la nr. de telefon 0745333666.

  • Șofer profesionist cu experienta caut de muncă intern sau tur retur. Camion, autocar, microbuz

  • 8

    Ai posibilitatea sa iti dezvolti abilitatile de comunicare, ospitalitate avand contact maxim cu turistii / oaspetii pensiunii • sa faci check in-uri si check out-urile turistilor • sa operezi sistemul de rezervari si sa intelegi procesul pe care il parcurge o rezervare de la efectuare pana la confirmare • sa inveti sa utilizezi o casa de marcat, un POS (pentru cardurile bancare) • sa ajuti la servirea mesei si la curatenia camerelor • sa ajuti la bucatarie si sa intelegi complexitatea acestui departament atunci cand se serveste masa Oferim: -cazare si masa pe toata perioada stagiului de practica -recomadare si documentatia necesara pentru facultate Cerinte limba engleza optional limba engleza optional limba

  • 2

    Angajez șofer manipulant in servicii funerare .Trebuie să dețină permis categoria B

  • 2

    Coafeza cu clientela caut colega cosmeticiana cu experienta si totodata manichiurista pentru a forma o echipa buna! Astept oferte sau telefoane.

  • 1

    Coafeza cu clientela caut colega cosmeticiana cu experienta si colega manichiurista pentru a forma o echipa buna.

  • 1

    Ma puteti contacta la: 0770497675. Ofer pregatire la fizica pentru gimnaziu si liceu,pentru orice nivel. De asemenea,ofer pregatire la matematica pentru clasele 1-8,pentru rezultate bune la evaluarea nationala si la concursuri scolare. Consider ca pot ajuta elevi de orice nivel deoarece am rabdare cu fiecare elev ca sa inteleaga tot.Si sunt si o persoana sociabila ce are o comunicare buna cu elevii lui. Sedintele se vor realiza 1 la 1,eu cu UN SINGUR elev. Preturi: 50 lei(2 ore)

  • Ma puteti contacta la: 0770497675. Ofer pregatire la fizica pentru gimnaziu si liceu,pentru orice nivel. De asemenea,ofer pregatire la matematica pentru clasele 1-8,pentru rezultate bune la evaluarea nationala si la concursuri scolare. Consider ca pot ajuta elevi de orice nivel deoarece am rabdare cu fiecare elev ca sa inteleaga tot.Si sunt si o persoana sociabila ce are o comunicare buna cu elevii lui. Sedintele se vor realiza 1 la 1,eu cu UN SINGUR elev. Pretul sedintei este de 50lei(2 ore)

  • Pregatesc profesorii pentru predare online,ii invat cum sa utilizeze platformele online pentru a preda online. Cu mine profesorii vor invata cum sa trimita teme elevilor prin Google Classroom,cum sa creeze intalniri online folosind Google Meet si cum sa-si creeze propriile materiale online pentru a le explica elevilor materia lor. Au nevoie doar de un calculator cu camera web/telefon Detalii la telefon:0770497675.

  • 1

    Candidatul ideal Coordonator Cursuri Formare Profesionala / Sales Representative.echipa este una tanara, iar activitatea una foarte dinamica. Ne dorim alaturi de noi colegi care doresc sa faca o cariera, sa avanseze si sa performeze in cadrul celei mai creative echipe din domeniul Educatiei. Calitati pe care ni le dorim in echipa noastra: 1. Dorinta de a avansa 2. Pasiune 3. Corectitudine 4. Entuziasm 5. Ambitie Descrierea jobului Responsabilitati: * Oferirea de informatii corecte si exacte in relatia directa cu clientul; * Preluarea apelurilor telefonice si acordarea de asistenta si consultanta privind programele de formare profesionala; * Inscrierea clientilor la cursurile solicitate; * Gestionarea si organizarea bazelor de date si a documentelor oficiale ale cursantilor; * Mentinerea relatiilor cu participantii la cursurile organizate de companie si nu numai; * Realizeaza activitati de natura organizatorica interna; * Supravegherea desfasurarii corecte a cursurilor; * Verificarea si pregatirea salilor de curs; * Realizeaza activitati de natura organizatorica interna; Competente: * Cunoasterea programelor de baza de lucru pe calculator: Office: Word, Excel * Foarte bune abilitati de vanzare si comunicare; * Capacitate de concentrare si organizare; * Echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari; * Capacitatea de a lucra in echipa; * Carnet - categoria B reprezinta un avantaj. Beneficii: - Mediu de lucru extrem de placut; - Sedii centrale - Program in ture flexibile; - Spatiu de relaxare; - Reducere la cursurile acreditate - Bonusare permanenta, in urma evaluarii activitatii. Evaluare la fiecare 6 luni. Descrierea companiei Organizam cursuri de calificare, initiere si perfectionare recunoscute la nivel national si international. autorizate de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei prin ANC. La finalul cursului se obtine diploma recunoscuta la nivel national si international. Lista complete de cursuri si servicii poate fi gasita pe cursuri.autorizate.eu

  • 1

  • Salveaza cautarea