Trimite

Angajam coafeza - Coafura Frizerie Iulius Mall Timisoara

Kiddo’s Hair Salon, un salon dedicat copiilor, cauta pentru pozitia de part-time/ full-time o persoana careia ii face placere sa lucreze cu copii, o persoana dornica sa invete si sa se perfectioneze in coafura / frizerie. Persoana ideala trebuie sa fie prietenoasa, sociabila si serioasa. Se ofera un program flexibil, cu salariu fix garantat de la 2000 RON in functie de experinta plus comision.

Acceptam ucenice pentru formare in vederea angajarii.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
CERINTE:
- DIPLOMA/CERTIFICAT IN DOMENIU
- SERIOZITATE SI RESPONSABILITATE

DESCRIEREA COMPANIEI:

KIDDO'S HAIR SALON (Iulius Mall)- ESTE UN SALON MODERN SI NOU DE FRIZERIE DESTINAT IN EXCLUSIVITATE COPIILOR.

Contact:
email: salon.kiddos@yahoo.com
Tel: 0766513066

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.