Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam coafeza - Coafura Frizerie Timisoara

Specificatii
Numele companiei Kiddos Hair Salon
Tip job part time
Disponibil imediat da

Kiddo’s Hair Salon, un salon dedicat copiilor, angajeaza pentru pozitia de part-time/full-time.
Serviciile oferite la salon sunt atat pentru copii cat si pentru parintii acestora.

Persoana ideala trebuie sa fie prietenoasa, sociabila si serioasa. Se ofera un program flexibil, cu salariu fix garantat in functie de experienta.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
CERINTE:
- DIPLOMA/CERTIFICAT IN DOMENIU
- SERIOZITATE SI RESPONSABILITATE

DESCRIEREA COMPANIEI:

KIDDO'S HAIR SALON (Iulius Mall)- ESTE UN SALON MODERN SI NOU DE FRIZERIE DESTINAT IN EXCLUSIVITATE COPIILOR.

Contact:
Tel: 0766513066

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.