Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Marketing Publicitate Satu-mare Persoane

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 2

    Candidatul ideal isi doreste venituri suplimentare prin munca la domiciliu. Ai nevoie de internet rapid, un computer sau laptop si abilitatea de a naviga pe internet. Castigurile vor fi in functie de efortul pe care o sa-l depui. Nu ai nevoie de experienta. Clic aici pentru detatii: https://xyzjob.xyz/aa36981783337/

  • Responsabilitati: Sa se ocupe de imaginea firmei Sa fotografieze produsele din magazin Sa posteze pe rețelele de socializare Aptitudini: Creativitate Simt estetic dezvoltat Limba engleza vorbit/scris Avantaje: Program de lucru flexibil Condiții de munca în spațiu curat și placut Trimite-ți CV cu poze pe mail

  • 3

    Pe acest site :http://xyzjob.xyz/aa /puteti intra si va înregistrați!!!tot ce trebuie sa faceti este sa va uitati la reclame si sa scrieti niste coduri.La 200de dolari ii puteti retrage pe card bancar,pay pal.Se plătește 0,21usd pe reclama

  • Vizualizați Reclame introducând un cod din 5cifre.Pentru fiecare reclama primiti 0,21usd.Linkul către site este:https://xyzjob.xyz/aa

  • Salveaza cautarea