Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Locuri de munca Giurgiu Persoane

  • Anunțuri promovate (Vizualizare toate)

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 6

    angajam soferii cu masina personala

    angajam soferii cu masina personala se lucreaza pe teritoriu bulgariei salariu la fiecare cursa

  • 2

    Operatori control nedistructiv (cu ultrasunete si cu raze X)

    Suntem o companie din industria metalurgică cu o tradiție de aproape 50 de ani în domeniu și căutăm lucrători pasionați pentru a se alătura echipei noastre de peste 100 de angajați. Dacă sunteți interesat(ă) să vă dezvoltați o carieră într-un mediu dinamic și competitiv, avem mai multe poziții disponibile după cum urmează: Operatori control nedistructiv (cu ultrasunete si cu raze X): Căutăm persoane fără experiență pe care să le pregătim și să le autorizăm în control nedistructiv cu ultrasunete respectiv în control nedistructiv cu raze X. Responsabilitățile includ efectuarea testelor, interpretarea și analiza datelor, raportarea rezultatelor, calibrarea echipamentelor și asigurarea conformității cu standardele. Cerinte: liceul absolvit cu diploma de bacalaureat Cerințe generale: - Abilități excelente de comunicare și lucrul în echipă - Atitudine proactivă și orientată spre rezultate - Respectarea normelor de siguranță și a standardelor de calitate Oferim un pachet competitiv de salarizare, pachet de beneficii extrasalariale (bonuri de masă, asigurare medicală, transport), recunoaștere și recompense, oportunități de dezvoltare profesională și un mediu de lucru stimulant într-o cultură organizațională pozitivă. Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat la adresa de e-mail

  • 2

    Angajam bucatareasa

    Camin de batrani in jud Giurgiu, Comuna Adunatii-Copaceni, angajam bucatareasa. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la nr de telefon.

  • 1

    Angazej șofer categoria C+E

    S.P.B Botea Auto S.R.L cu sediul in județul Giurgiu ,angajeaza sofer profesionist categoriile C+E pentru curse cereale Cerinte: Experienta in domeniul transportului de minim 1 an, Posesor permis de conducere categ. C+E valabil, Posesor atestat transport marfuri generale valabil, Posesor card tahograf valabil, Se ofera: Camioane euro 5, echipate complet, întretinute si cu revizile la Zi, Contract de munca pe perioada nedeterminata, Salariu pe tara plus diurna Bonus de vechime in firma Prime de Paste si Craciun asistenta tehnica si administrativa 24 24 parcare securizata la sediul firmei pentru masinile personale Respectarea timpilor de condus si de odihna Pentru mai multe detalii asteptam apelul dumneavoastra la nr de telefon sau pe WhatsApp