Trimite

Asistent manager

Specificații
Numele companiei SEMI
Descriere

Assistant manager

Our company is looking for a dedicated and proactive Assistant Manager to join our dynamic team. If you are organized, results-oriented and keen to develop your leadership skills, this position could be right for you.

Responsibilities:
Registration and tracking of invoices in the Navision corporate system
Payment preparation
Tracking of released orders
Assisting the manager in planning and coordinating daily activities
Supervising the team and ensuring compliance with quality standards
Close collaboration with different departments to achieve company goals
Effective time and resource management

Requirements:
Graduate of the faculty of economic sciences and business management or similar
Knowledge of the Spanish language
Previous experience in a similar position is an advantage
Excellent communication and negotiation skills
Ability to work under pressure and solve problems effectively
Customer orientation and attention to detail
Flexibility and adaptability to change

Benefits:

The opportunity to work in a dynamic and stimulating environment
The opportunity to develop your leadership and management skills
Trainings and personal development programs
Motivating salary package and additional benefits
A professional and friendly team
If you are a motivated person with a positive attitude and willing to take on responsibilities, we encourage you to apply for the position of Assistant Manager within our company. We look forward to having you join our team!

Please send your CV at

Asistent Manager

Compania noastră caută un Asistent Manager dedicat și proactiv pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești o persoană organizată, orientată către rezultate și dornică să-și dezvolte abilitățile de leadership, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități:
Inregistrarea si urmariea facturilor in sistemul corporativ Navision
Pregatirea platilor
Urmarirea comenzilor lansate
Asistarea managerului în planificarea și coordonarea activităților zilnice
Supervizarea echipei și asigurarea respectării standardelor de calitate
Colaborarea strânsă cu diferite departamente pentru atingerea obiectivelor companiei
Gestionarea eficientă a timpului și a resurselor

Cerințe:
Absolvent al facultatii de stiinte economice si gestiunea afacerilor sau similar
Cunoasterea limbii spaniole
Experiență anterioară într-o poziție similară reprezintă un avantaj
Abilități excelente de comunicare și negociere
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva problemele eficient
Orientare către client și atenție la detalii
Flexibilitate și adaptabilitate la schimbare
Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant
Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile de leadership și de management
Traininguri și programe de dezvoltare personală
Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare
O echipă profesionistă și prietenoasă
Dacă ești o persoană motivată, cu o atitudine pozitivă și dornică să-și asume responsabilități, te încurajăm să aplici pentru poziția de Asistent Manager în cadrul companiei noastre. Așteptăm cu interes să faci parte din echipa noastră!

Va rugam sa trimiteti CV la adresa de mail

Admin