Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Operatori calculator Timis Companii

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 4

    Cautam sa angajam dispecer pentru preluarea comenzilor Mai multe detalii la numarul de telefon intre orele 8-16

  • 4

    tehnoredactez diverse lucrari, disertatie, licenta, doctorat, carti.In latex, program de prelucrari statistice R, suita Microsoft.Prelucrari tabelare in R, prezentari sub forma de slide in Pover Point. tel.0766728236

  • 22

    Clarismart Consulting angajeaza persoane cunoscatoare de limba italiana pentru postul de Operator call- center. Cerinte: - studii: scoala profesionala/ liceu - cunostinte de limba italiana- nivel conversational - abilitati de comunicare Beneficii: - se ofera salariu fix si bonus in functie de performanta - mediu de lucru placut. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV la adresa office@clarismart. ro sau sa sune la nr. de tel. 0730643789, 0723186646

  • 10

    Descrierea postului: - administrarea si confirmarea comenzilor; - pregatirea coletelor pentru expeditie, produse usoare, - mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client; - posibilitatea de a invata lucruri noi si aduce idei noi, - foarte bune abilitati de comunicare si negociere, planificare si organizare, - analizeaza si propune solutii pentru cresterea vanzarilor, - extinderea portofoliului de clienti, - cunostinte bune operare PC si platforme vanzari online, - buna relationare cu oamenii, - alte sarcini legate de vanzarile online. Salar atractiv inclusiv procent din realizari ! Pentru cei interesati va rugam trimiteti un CV.

  • 9

    Operator Call-Center Job-ul constă în apelarea clienților și programarea vizitei echipelor de teren pentru intervenții sau instalări de servicii telefonie, televiziune și internet. Nu se fac vanzări! Programul de lucru: full-time/part-time, 8 ore, intervalConditiile minimale de angajare: - limba GERMANĂ obligatoriu, nivel foarte bun conversațional, scris, citit (minim B2) - cunostinte de utilizare computer (Microsoft Office, Internet Explorer) Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, trimite un CV pe adresa

  • Salveaza cautarea