Trimite

Angajam Agent Vanzari Van-Sales Crama Sorai

Specificații
Numele companiei Crama Sorai
Descriere

Crama Sorai din Targu Bujor isi mărește echipa de vanzari.
Cautam un nou coleg care se va ocupa de vanzarile si livrarile de vinuri catre partenerii existenti si noi creati. Aria de activitate este zona de Sud-Est.

Cerinte:
- Permis de Conducere categoria B minim 2 ani experienta
- Caracter comunicativ, deschis, dinamic;
- Hotarare și orientare spre rezultate
- Abilități de planificare a muncii;
- Initiativa

Obiectivul principal:
Dezvoltarea afacerii companiei în zona repartizată prin realizarea volumelor de vânzări şi stabilirea relaţiilor de parteneriat cu toţi clienţii din portofoliu și identificarea noilor clienți, respectând obiectivele și politica firmei.

Responsabilități:
Cunoasterea și promovarea vinurilor create de Crama Sorai
Menținerea relației cu clienții existenți, prospectarea și dezvoltarea portofoliului de clienți din zona arondată ;
Identificarea permanentă a noilor oportunități de parteneriat
Atingerea obiectivelor lunare d vânzări, cu respectarea politicii comerciale a firmei;
Urmărirea încasării creanțelor la termenele de plată agreate;
Culegerea informațiilor din teritoriu despre principalii competitori ;

Beneficii:
Pachet salarial compus din salariu fix + bonus din vanzare
Masina Van, laptop si telefon de servicu;
Susţinere în construirea unei cariere de success pe termen mediu și lung;

Adrian Necula