Trimite

Consilier Vanzari accesorii GSM - Auchan Militari

Specificații
Numele companiei Mobicell
Descriere

DESCRIERE
Vino în echipa Mobiup - Mobicell și descoperă pasiunea de a vinde!

Cerinte:

-Abilități de comunicare, putere de convingere și negociere;

-Atitudine pozitivă, inițiativă; orientare către client si spirit de echipă.

Descrierea jobului

-Promovarea și vânzarea produselor Mobiup - Mobicell: accesorii, gadget-uri și telefoane;

-Identificarea nevoilor clientului și propunerea celor mai bune soluții;

-Atingerea obiectivelor zilnice și lunare; Lucru cu casa de marcat numerar și POS bancar;

-Gestionarea corectă a stocului; Loc de muncă într-un cadru modern tip insulă în marile galerii comerciale;

-Program de lucru full time.

Beneficii:

-Salariu fix competitiv;

-Bonusuri din realizări;

-Tichete de masa;

-Contract de muncă perioadă nedeterminată;

-Programe structurate de training;

-Șansa de a face performantă într-o companie în plină ascensiune.

Descrierea companiei

Mobiup-Mobicell este membră a grupului de firme Arsis si are ca misiune crearea unei legaturi stranse cu consumatorul final.

Tot ce ai nevoie din sfera GSM și IT&C găsești în magazinele proprii Mobiup & Mobicell din România, sub brand-urile proprii Cellara și Mobiama, și desigur si alte brand-uri ale altor mari producători (Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, Njord etc).

Toate atributele dobandite si impamantenite pe parcursul anilor, au fost dublate si in mediul online, o data cu lansarea site-ului Mobiup.ro. Astfel, am făcut un pas firesc in mediul virtual si am oferit clienților posibilitatea de a se bucura de experiența Mobiup - Mobicell oriunde si oricand. La fel ca magazinele fizice Mobiup - Mobicell, magazinul virtual este locul in care clienții găsesc cel mai bun raport calitate-pret, avand la dispoziție o gama variată de telefoane si accesorii la cele mai bune prețuri.

Echipa noastra este o echipa unita, profesionista, pasionată si cu atitudine pozitiva, pregatita permanent sa ofere clienților servicii si produse de înaltă calitate. Dacă ești o persoana ambitioasa, inteligenta, harnică si dornica sa isi dezvolte cariera într-o echipa puternica si o companie de succes, te așteptam sa ne cunoaștem.

Hai in echipa noastra!

Florin Oprea