Trimite

Consultant Vanzari Servicii

Specificații
Numele companiei ViConcept Properties SRL

Căutăm Consultant Vanzari Servicii de Property Management care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților ViConcept Properties și să îmbunătățim performanța în vânzări.

Esti candidatul ideal, în cazul în care:

Ai lucrat anterior în calitate de agent imobiliar

Ai abilități excelente de comunicare și persuasiune;

Ai cunoștințe de operare PC: pachetul Office (Excel, Word, PowerPoint) avansat;

Ai interes pentru cunoașterea pieței și a reglementărilor legislative în domeniul imobiliar;

Cunoști limba engleza la nivel mediu avansat, scris și vorbit;

Ai capacitate de organizare și de gestionare a timpului de lucru, precum și de prioritizare a sarcinilor (finalizarea sarcinilor pentru îndeplinirea termenelor, capacitate de a dezvolta mai multe proiecte simultan)

Te caracterizează corectitudinea și tenacitatea, ai atitudine principială în relațiile cu clienții și colegii.

Descrierea jobului

Pe postul de Consultant Vânzări vei fi responsabil de 8 obiective importante:

Vei planifica si realiza întâlniri de prezentare servicii - la birou sau în spațiul clientului;

Vei realiza planul de vanzari și planul de acțiuni zilnice;

Vei înregistra toți clienții în sistemul CRM;

Vei efectua zilnic 15-20 apeluri reci;

Vei oferta clienții telefonic cât și pe email;

Vei executa apeluri de follow-up către clienți pentru a închide tranzacția;

Vei negocia și semna contracte;

Vei analiza companiile concurente - servicii și prețuri;

În ce condiții suntem dispuși să colaboram:

Oferim pachet salarial motivant alcătuit din Salariu fix + KPI + bonusuri

Program de lucru: luni-vineri de la 9:00 la 18:00; poate varia în funcție de oportunitățile de vânzare

Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat.

Ne poti contacta la numarul afisat pentru stabilirea unui interviu sau lasa-ne un CV si te vom contacta noi.

Hai in echipa noastra!

Descrierea companiei

Oferim servicii de consultanță și administrare a investițiilor imobiliare, punem accent pe obținerea celui mai bun randament din închirierea proprietăților imobiliare și răspundem imediat la solicitările clienților, găsind soluții eficiente pentru situații provocatoare din colaborarea cu chiriașii, autoritățile publice și alte persoane fizice ori juridice implicate în procesul de administrare.

ViConcept Properties