Trimite

Customer Care Support cu cu limba italiana BACAU

Specificații
Numele companiei SC OPEN MIND-GRUPPO OM SRL

Angajam pe perioada nedeterminata personal vorbitor de limba italiana, pe activitate de Call Center Inbound Relatii Clienți, pentru un important partener din Italia din domeniul Telecomunicatiilor.
Se lucreaza doar din sediul din BACAU in ture de 8 ore, intr-un mediu de lucru placut, optim pentru atingerea obiectivelor prestabilite si a parametrilor de performanta.
Cautam persoane ambitioase, perseverente, motivate care isi doresc respect si stabilitate la locul de munca, crestere profesionala si salariala dar si un mediu de lucru la care sa revina din weekend in fiecare luni, cu drag!

Cerinte:
- abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa in limba italiana, cel putin la nivel B2;
- persoane ambitioase, competitive, muncitoare;
- persoane pozitive, calme, rabdatoare;
- cunostinte medii de utilizare PC, rapiditate in tastare, multitasking, orientare spre detalii;
- disponibile pentru lucru in ture;
- experienta anterioara pe activitati de Back Office sau Call Center in limba italiana, constituie un avantaj.

Responsabilitati:
- gestionarea solicitarilor de informatii din partea clientilor;
- oferirea de solutii adaptate in conformitate cu procedurile companiei si nevoile clientilor;
- respectarea timpului alocat fiecarei proceduri in parte;
- respectarea standardelor de calitate ale companiei in raportul cu clientii sai.

Beneficii:
- mediu profesionist de lucru, colegi simpatici;
- program de lucru flexibil, full time si part time;
- contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile;
- oportunitati de crestere personala si profesionala intr-o companie care intelege respectul pentru angajati;
- pachet salarial de baza, in functie de experienta, compus din salariu fix plus tichete de masa, plus bonusuri de performanta si alte premii, cu posibilitatea de evaluare si marire salariala in cel mai scurt timp, in functie de rezultate;
- training initial direct cu partenerul, sesiuni de training ulterioare de refresh si suport continuu;
- oportunitatea de a lucra intr-o echipa unita, profesionista, relaxata;
- teambuilding-uri (de 2-3 ori pe an).

Ne place sa lucram impreuna dar si sa ne distram ori de cate ori avem ocazia!

Lili