Trimite

Relatii Clienti Asistent Vanzari Crystal-Fashion

Specificații
Numele companiei BROSCH & CO marketing

Atelier de producție Bijuterii, caută coleg(ă) noua la vanzări. Ai abilități de comunicare și cunoștiințe solide de marketing, ești persoana pe care o căutăm!
Jobul este pe termen lung, [Program: Lu-Vi, 9-17:30 ]

Te asteptăm in echipa noastră.
Citeste mai multe: https: crystal-fashion.ro news vanzari2024.html

Este ACEL APEL TELEFONIC in care colega noastra raspunde in cel mai mic detaliu la orice nelamurire referitoare la produs, si nu numai! Dupa fiecare comanda inregistrata, contactam clientul pentru confirmarea comenzii si pentru programarea expedierii. Noi va oferim nu neaparat un produs anume, ci o solutie: un cadou frumos, o bijuterie ce intregeste o tinuta sau chiar o bijuterie creata dupa imaginatia clientului. Cu o experienta de peste 16 ani, cu siguranta nu vom da gres daca ne oferiti suficiente informatii si ne permiteti sa va punem intrebari.

Descrierea postului:
Asistent Vanzari - Relatii Clienti si Comenzi online (Atelier Crystal-Fashion )
Vocea celui mai modern atelier de productie bijuterii cu cristale, din Transilvania.
preluarea zilnica a comenzilor noi intrate telefonic sau online
confirmarea telefonica a comenzilor noi intrate
comunicarea termenelor de livrare catre client
consilierea telefonica a clientilor
trimiterea pozelor pe mail, whatsapp, retele de socializare
descrierea verbala a produselor si gasirea altor articole similare in caz de stoc epuizat sau timp indelungat de productie
buna relationare cu departamentul de productie
program Lu-Vi, 8 ore (9-17.30 | 30 minute pauza de masa)
respectarea programului de lucru
locatie atelier: dupa Muzeul de apa, la pensiunea MATIS (la intrarea in Floresti)
posibilitate de avansare profesionala
experienta in vanzari si cunostiinte solide de marketing constituie un avantaj
perseverenta o calitate indispensabila
salariu de baza si renegociere periodica in functie de abilitati (tehnici vanzari)
LINK catre Anunt pe site: https: crystal-fashion.ro news vanzari2024.html
Cerinte:
voce placuta, calma, timbru vocal melodios,
caracter pozitiv, intonatie simpatica, deloc vulcanica!
foarte bune abilitati de comunicare si relationare, multa rabdare cu clientii
pastrarea calmului indiferent de situatia creata
asumarea si remedierea situatiei in cazul greselilor create
capacitate de a trezi interesul clientului si pastrarea clientului mereu multumit
foarte ordonata si organizata
atentie distributiva, cu viziune per ansamblu asupra comenzilor in desfasurare
organizarea livrarilor in timp util in functie de cererea clientilor
spirit de echipa, relationare buna cu productia interna
pasiune pentru bijuterii si accesorii
simt estetic bine dezvoltat pentru asortarea bijuteriilor
mod de lucru responsabil cu materiale pretioase
a se regasi in orice situatie, improvizare la nevoie
daca te potrivesti cu descrierile de mai sus asteptam CV-ul tau pe:

HR:

Scrie-ne in email-ul tau raspunsul la urmatoarele 2 intrebari:
1) Care este acea calitate a TA care te face potrivita pentru acest loc de munca?
2) De ce doresti sa lucrezi la atelierul nostru?
TE ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA!

Oferta:
spatiu individual de munca
conditii bune pentru desfasurarea activitatii.
toate facilitatile in vederea dezvoltarii profesionale
scolarizare completa de la zero
echipa tanara, dinamica, ambianta placuta
putin stres in perioade de sezon
remuneratie in functie de dezvoltarea profesionala si rezultatele din vanzari.
salar de baza plus procent in functie de vanzari
la intelegere, posibilitate de lucru extra, in we sau la evenimente
INTERVIUL :
proba practica: simularea unei conversatii telefonice
durata interviu: 1 ora

Descrierea Companiei: Cel mai mare producator roman de bijuterii sub licenta Swarovski. Firma impartita pe 2 nivele, 7 departamente .Înființată în 2004 marca noastra si-a creat in timp o identiatate proprie, cladita pe pasiunea noastra pentru cristale, pe ambitia de a crea modelele exact dupa dorinta clientului si pe incapatanarea de a accepta orice provocare tehnica aproape imposibila. Ne caracterizeaza simplitatea, realizata printr-o tehnica inovativa. Seriozitatea, clienti vechi si marci internationale ne recomanda. Echipa tanara, aparaturi moderne, ambianta placuta, creativitate si inovatie.

Crystal-Fashion