Trimite

Sales assistant

Specificații
Numele companiei VICTORIA GALLERY

Esti o persoana energica si pozitiva, iti place comunicarea deschisa, interactiunea cu colegii si clientii, ai o buna capacitate si o inclinatie naturala pentru colaborare si oferire sprijin. Ai initiativa, inveti cu usurinta si esti autodidacta. Reusesti sa iti organizezi activitatea proprie si sa fii eficienta, intelegi si asimilezi rapid lucruri noi si te concentrezi pe realizarea sarcinilor si atingerea obiectivelor.

Daca te-ai regasit in aceasta descriere, avem un job care s-ar putea sa ti se potriveasca!

Alatura-te echipei Victoria Gallery in calitate de SALES ASSISTANT!

CERINTELE SI RESPONSABILITATILE POSTULUI:
- Personalitate placuta cu excelente abilitati de comunicare si relationare, orientare catre client;
- Persoana entuziasta, pasionata de fashion, prezenta agreabila, atitudine pozitiva si proactiva;
- Disponibilitate pentru un program flexibil, in ture , lucru in zilele de week-end si sarbatori.
- Asigura consultanta clientilor cu privire la produsele din magazin;
- Pastreaza in permanenta o atitudine profesionista, prietenoasa, dar totodata plina de respect fata de clientii magazinului;
- Tine in permanenta evidenta solicitarilor clientilor, atat cu privire la produse, cat si la servicii sau orice alte observatii recomandari pe care le comunica superiorului;
- Are o atitudine proactiva, venind in intampinarea clientilor prin intrebari aditionale, sugestii recomandari legate de produse si servicii;
- Aranjeaza produselor din magazin in conformitate cu standardele companiei;
- Participa la realizarea inventarelor;
- Participa ori de cate ori este nevoie la receptia marfii, etichetarea si aranjarea produselor la raft;
- Pastreaza in bune conditii bunurile companiei care ii sunt incredintate spre folosinta, cu respectarea procedurilor interne.

OFERTA FINANCIARA:
- Pachet salarial fix
- Tichete de masa
- Comision din vanzari
- Bonus la atingerea targetului pe magazin
- Reducere de angajat

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si competitiva, nu ezita sa ne trimiti CV-ul tau pe adresa: , urmand sa ne cunoatem in cadrul unui interviu.

Te asteptam in echipa Victoria Gallery!

Madalina Catargiu