Trimite

Sigemo BUCURESTI angajeaza consilier vanzari

Specificații
Numele companiei SIGEMO IMPEX SRL

Va rugam sa lasati un mesaj cu numarul dumneavoastra de telefon sau sa sunati la numarul afisat mai jos pentru a programa un interviu-prezentare job. Suntem interesati sa aflam de la dumneavoastra ce experienta profesionala aveti si in ce domeniu, varsta, starea civila, domiciliul actual si numarul de telefon la care va putem contacta ulterior.

Contact: SC SIGEMO IMPEX SRL PUNCT DE LUCRU BUCURESTI
Service roti, depozit anvelope si jante, B-dul Timisoara 111-1115 sector 6
Mobil: director PL Gelu Florea .

Descrierea postului:
- Prezentarea intr-un mod profesional, vanzarea produselor si promovarea serviciilor catre clientii SIGEMO.
- Indrumarea eficienta si corecta a clientilor SIGEMO.

Se cere:
- Disponibilitate la program prelungit (doar in perioada sezoanelor de maxima activitate).
- Abilitate de comunicare, pasiune fata de domeniul auto si vanzari, punctualitate, bune cunostinte de operare PC, spirit de echipa si seriozitate.
- Invatarea si aplicarea atributiilor postului ocupat.
- Experienta in distributie de anvelope sau piese auto constituie un avantaj pecuniar!

Se ofera:
- Un loc de munca stabil, cu conditii de munca si de dotare tehnica la cel mai inalt nivel, in una din cele mai mari companii de distributie anvelope si jante din tara.
- Motivare continua prin salariul negociat anual, raportat la plus valoarea adusa si la implicarea in munca a fiecaruia.
- Training-uri de specializare in domeniu.
- Mediu de lucru onest si sprijinul colegilor in integrarea noilor veniti.

SC SIGEMO IMPEX SRL este o companie romana cu o experienta de peste 26 de ani in domeniul anvelopelor si jantelor auto, clasificandu-se la ora actuala in TOP 3 distribuitori de anvelope si janta din Romania. Activitatea de bază este comertul cu ridicata si cu amanuntul a anvelopelor si jantelor auto pentru autoturisme, camioane, utilaje agro-industriale, autoutilitare, SUV si 4x4. Suntem prezenti cu service-uri roti in Cluj, Bucuresti, Brasov, Targu Mures, Alba Iulia, Deva si nu in ultimul rand Sibiu.

SIGEMO IMPEX BUCURESTI