Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Agricultura - Silvicultura - Zootehnie

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • angajez mulgatori cu experienta sala de muls 2x12 ofer cazare salariu negociabil

  • Caut îngrijitor la o microferma de animale in neamț cu cazare gratuită de preferat o persoană fără obligații familiare

  • echipa de muncitori din zona Bihor, cu experienta, executa toate lucrarile manuale din plantatiile viticole tel 0740 251 144; 0724 083 127

  • Descrierea postului: • Derularea activitatilor de vanzare produse si servicii. • Oferirea de consultanta de specialitate clientilor. • Derularea activitatilor de gestionare a magazinului. • Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora. Cerinte: • Persoana dinamica, organizata, responsabila • Excelente abilitati de comunicare • Experienta in domeniul opticii medicale nu este obligatorie, firma asigurand traininguri de specialitate • Atitudine pozitiva • Motivatie puternica de a reusi • Nivel de educatie: minim liceu • Cunostinte operare PC (Excell, Word) Beneficii: • Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu • Pachet salarial fix + comision din vanzari • Posibilitati de promovare Trimite-ne cv-ul tau intr-un mesaj privat

  • Daca ai nevoie de o persoana pentru toaletat vita de vie si pomii fructiferi altoiti, toaletat arbusti si gard viu si alte lucrari care apartin de gradinarit poti suna la numarul:0725780967. Inclus pentru tratamente specifice fiecarei plante in parte. Rog seriozitate, ofer seriozitate.

  • Grădinar, execut lucrări de grădinărit, toaletat arbuști, întreținerea spațiilor verzi, plantat, defrisari. Anuntul este valabil și pentru firmele de pe litoral.Rog seriozitate, ofer seriozitate. Numar de telefon:0725780967

  • 1

    Angajam ing agronom, pentru activitate de vanzari fertilizanti, in judetele AR + BH si CT + TL. De preferat domiciliu in mediu rural, permis de conducere B, cunostiinte in utilizarea computerului. Activitate desfasurata pe teren, care presupune minim 4-6 vizite zilnic la fermieri. + Intretinerea relatiilor de buna colaborare cu fermierii, intocmirea actelor de vanzare, urmarirea rezultatelor concrete in camp si dezvoltarea portofoliului de clienti.

  • Recrutăm pentru un distribuitor important de utilaje agricole, ★ REPREZENTANT DE VÂNZĂRI PIESE DE SCHIMB cu locația în Alexandria. Ne poți scrie pe adresa: sau ne poți suna la 0744 603 135. Responsabilități • vizitezi clienții și te lămurești care sunt așteptările lor • identifici nevoile lor și pregătești oferte personalizate • informezi clienții despre oferta de produse și condițiile comerciale • transmiți comenzile colegilor la magazin • ajuți, dacă este cazul, la livrarea comenzilor • păstrezi legătura cu clienții și le rezolvi solicitările • menții evidențele de vânzări • participi la târguri și expoziții • strângi informații și întocmești rapoarte la cerere Cerințe • ești pasionat de domeniul tehnic • ai cunoștințe despre piese de schimb sau utilajele agricole • ești dinamic, ordonat și vrei să fii în centrul atenției • îți place să vorbești, să negociezi, să convingi • ești isteț și te descurci în diverse situații • prețuiești munca de echipă și demonstrezi asta colegilor tăi • iei singur startul, vei primi la schimb o mână de ajutor • ai studii medii sau superioare, de preferat în domeniul tehnic • permis cat.B • locuiești în Alexandria sau într-o localitate de unde poți ajunge ușor la reprezentanță Alte beneficii • salariu fix, bonus trimestrial în funcție de vânzări, premii anuale • tichete de masă • masină de serviciu, telefon și alte lucruri necesare • un mediu de lucru profesionist, bazat pe colegialitate și respect

  • 1

    Recrutăm pentru un distribuitor important de utilaje agricole, ★ REPREZENTANT VÂNZĂRI – coordonator punct de lucru, cu locația în Brăila. Ne poți scrie pe adresa: sau ne poți suna la 0744 603 135. Rolul este de a dezvolta portofoliu de clienți pentru vânzările de piese de schimb la utilaje agricole și de a coordona activitatea administrativă a punctului de lucru. Responsabilități • vizitezi clienții și te lămurești care sunt așteptările lor • identifici nevoile lor și pregătești oferte personalizate • informezi clienții despre oferta de produse și condițiile comerciale • transmiți comenzile colegilor la magazine pentru procesare • păstrezi legătura cu clienții și le rezolvi solicitările • menții evidențele de vânzări • coordonezi activitățile administrative ale punctului de lucru • participi la inventare, acorzi suport colegilor • preiei și rezolvi diferite cereri ale clienților punctului de lucru • participi la târguri și expoziții • strângi informații și întocmești rapoarte la cerere Cerințe • ești pasionat de domeniul tehnic • ai cunoștințe despre piese de schimb sau utilajele agricole • ești dinamic, ordonat și vrei să fii în centrul atenției • îți place să vorbești, să negociezi, să convingi • ești isteț și te descurci în diverse situații • prețuiești munca de echipă și demonstrezi asta colegilor tăi • iei singur startul, vei primi la schimb o mână de ajutor • ai studii medii sau superioare, de preferat în domeniul tehnic • permis cat.B • locuiești în Brăila sau într-o localitate de unde poți ajunge ușor la reprezentanță Alte beneficii • salariu fix, bonus trimestrial în funcție de vânzări, premii anuale • tichete de masă • masină de serviciu, telefon și alte lucruri necesare • un mediu de lucru profesionist, bazat pe colegialitate și respect

  • Caut muncitor grădină ziler , priceput: săpat ( cu motosapa) , curățat teren, plantat ,folosit Motocoasa. Locație:Valea Lupului,Iași Prefer din zona Valea Lupului sau din apropiere . Vârsta : maxim 45 ani Tel. 00724251860

  • Angajez cioban la oi, salariu 1500lei, ofer țigări, mâncare, mai multe detalii la tel 0725915361

  • 2

    Vând fabrica noua procesare plante medicinale, multifuncțională pentru producerea suplimentelor nutritive, pudre, capsule, tablete si ambalare, capacitate de producție 600 kg/h de la 0 la 400 microni

  • 1

    Recrutare urgenta pentru romanii aflati deja in Marea Britanie. Locurile disponibile sunt in depozite (legume, fructe, textile ...) Se angajeaza doar vorbitori ai limbii engleze. Salariu: 8,72£/ora. Ore suplimentare platite. Program: 5 zile/saptamana, 8-10 ore/zi. Asistenta acte si coordonare gratuite. Cazarea se face in regim share - 2 persoane in camera. Costuri: ● Candidatul isi plateste biletul de avion/autocar. ● 315£ - 335£ /persoana pentru cazare in primele doua saptamani. ● Bani pentru mancare si transport in primele doua saptamani. CONTACT: Adam Elena 0040725396399

  • 1

    Caut urgent cioban la oi salariu avantajos mîncare țigări conditi deosebit de bune persoană serioasă am și cățel de într-o oile care le întoarce bani lunar pe loc nu-i problema de bani conditii de baie bucătărie de băut suc apă țuică bere informați și detalii la telefon televizor lumina curent prigor caraș severin județ este nevoie Tel 0767684660

  • 4

    Societate cu capital strain angajeaza tractoristi cu experienta pentru sediul din Partos, judetul Timis. Pachet salarial atractiv Ne puteti contacta la nr de TEL:0744872175 sau ne puteti trimite cv-urile la adresa de mail: agrariaascoli@yahoo.com

  • 2

    caut tractorist cultura mare lucrari agricole in Com. branesti , jud ilfov nr tel. 0724233095

  • 2

    Angajez cioban cu experienta,sa stie sa mulga, se poate si o familie! Ofer conditii bune de salarizare, cazare (energie, apa, etc.), mancare. Avem in jur de 400 de oi. Mai sunt inca 3 oameni. Ferma se afla in orasul Baia Sprie, Maramures. Caut o persoana serioasa care are experienta!

  • Angajez cioban.Salar negociabil

  • 1

    -Ofer locuinta in localitatea Becicherecul Mic unei persoane pricepute la intretinere gospodarie . agricultura . -Gospodaria contine livada de pomi fructiferi , vie , pui , curcani etc. mai multe detalii si informatii personal sau la tel 0722402277

  • 1

    Pentru Sulina, Delta Dunarii, angajam inginer piscicol. Se asigura cazarea. 0722305696 Ion Lucian

  • Salveaza cautarea