Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Agricultura - Silvicultura - Zootehnie Bihor

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Caut de lucru urgent la vaci.am experienta..caut niste oameni seriosi..mai multe detalii la tel. daca e nevoie ma deplaseze si an alte orașe.

  • Caut un loc de munca în judetul Bihor cu posibilitatea de transport. Urgent!

  • 1

    Descrierea postului: • Derularea activitatilor de vanzare produse si servicii. • Oferirea de consultanta de specialitate clientilor. • Derularea activitatilor de gestionare a magazinului. • Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora. Cerinte: • Persoana dinamica, organizata, responsabila • Excelente abilitati de comunicare • Experienta in domeniul opticii medicale nu este obligatorie, firma asigurand traininguri de specialitate • Atitudine pozitiva • Motivatie puternica de a reusi • Nivel de educatie: minim liceu • Cunostinte operare PC (Excell, Word) Beneficii: • Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu • Pachet salarial fix + comision din vanzari • Posibilitati de promovare Trimite-ne cv-ul tau intr-un mesaj privat

  • 3

    Adăpost câini lângă Oradea caută îngrijitor. Ofer cazare, masă și salariu atractiv. Nr. Tel.: 0752299491

  • 2

    Angajam tractorist mai multe info la nr 0745593443

  • 1

    Angajez ingrijitori la ferma de vaci de lapte de preferinta familie sau doua persoane cu experienta. Ofer cazare, utilitati si salariu motivant. Cer seriozitate.

  • Club Sportiv Equs Art Oradea cauta colaborator, instructor sportiv, ingrijitor cai de sport. Oferim angajare, salariu in functie de cunostinte in domeniul ecvestru. Relatii la tel. 0744969050

  • Angajam personal pentru intretinere ferma de pasari, doar barbati, program de munca 8 ore pe zi, salarizare atractiva. Nu oferim cazare. Mai multe detalii la telefon.

  • Buna ziua,caut sa ma angajez(nu fac eu angajari),ca om bun la toate,spalat vase restaurant,debarasat mese,curatenie,sau ca ingtijitor cai,porci,vaci(nu stiu sa mulg manual),ferme de pasari,agricultura.Am acte italiene,stiu limba bine.Serios,onest,responsabil.Disponibil imediat.Pot munci in Italia,Germania,Elvetia,Austria.Multumesc.

  • Buna ziua,caut sa ma angajez ca om de curte,tuns iarba,spalat vase restaurant,ajutor in bucatarie,curatenie,debarasat mese,sau ca ingrijitor cai,porci,vaci sau pasari,am acte italiene si romanesti valabile,stiu destul de bine limba italiana.Pot munci in Italia,Germania,Austria,Elvetia.Disponibil acum.

  • Caut urgent cioban in loc gurbediu jud bihor mai multe detalii la telefon 0749477953

  • caut cioban la 250 oi, rog seriozitate -

  • 1

    Mezogazdasagi munkast ( traktoristat) alkalmazunk munka szerzodessel Hegykozkovacsiban, Bihar megye, kiemelkedo kereseti lehetoseg gel. Komoly, megbizhato szemelyek jelentkezeset varjuk az alabbi telefonszamon 0741565230.

  • 1

    Munca in Germania fara Comision fara Intermediari sau Agenti contract doar cu firma din Germania Compania Thiermann din Germania situata langa Berlin cu aproximativ 800 Hectare de SPARANGHEL cauta forta de munca pentru recoltare incepand din Mijlocul luni Aprilie pana la inceputul luni Iulie Cautam: Perosane de Sex MASCULIN cu varsta cuprinsa intre 18-50 de ani SANATOS SI APT FIZIC Va Oferim: Salar Premă(acord) echivalent munci prestate O masa calda pe zi (contra cost) Cazare in Blocuri commune (aprox 4 pers pe camera) Bucătărie, Baie, Masină de spalat rufe, Wifi, Transpor de la cazare la camp (contra cost) Ingrijiri medicale asigurate(Urgenta,Dentist,Medic de familie) Pentru mai multe detail referitor la pret,salar si procedura de instriere ne puteti contacta de Luni pana Vineri de la ora 9:00-16:00 Nr-Tel:00 49 33836 / 20 84 68 Email: Va multumim!

  • Salveaza cautarea