Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Agricultura - Silvicultura - Zootehnie Calarasi

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Angajam ing agronom, pentru activitate de vanzari fertilizanti, in judetele CL, IL, CT, TL. De preferat domiciliu in mediu rural, permis de conducere B, cunostiinte in utilizarea computerului. Activitate desfasurata pe teren, care presupune minim 4-6 vizite zilnic la fermieri.

  • Angajam urgent :Tractoristi (mecanici agricoli ), Combainieri, Muncitori necalificati , familie (sot -sotie ) , asiguram cazare si salariu atractiv. Detalii le tel 0722641483

  • Caut tanar cu experienta in ingrijirea oilor Salariu atractiv Conditii bune

  • Angajăm personal cu experiență in domeniul zootehnic “tehnician sau inginer” pentru FERMA DE REPRODUCȚIE SUINE din Județul Calarași. Relații la telefon: 0728101444

  • Angajăm personal cu experiență in domeniul zootehnic “tehnician sau inginer” pentru FERMA DE REPRODUCȚIE SUINE din Județul Calarași. Relații la telefon: Colțuneac Ionel 0728101444

  • Descrierea postului: Asigură fluiditatea proceselor de producţie în cadrul fermei zootehnice prin contribuţie directă. Descrierea responsabilităţilor: • Supravegherea sanitar-veterinara a efectivelor; • Intocmirea de documente sanitar-veterinare conform legislatiei in vigoare; • Izolarea si tratarea animalelor bolnave; • Supravegherea biosecuritatii si a actiunilor D.D.D. Cerinţe: • Absolvent studii superioare: Facultatea de Medicină Veterinară / Zootehnie; • Iniţiativă, flexibilitate şi spirit de echipă; • Persoană dinamică; • Abilităţi foarte bune de comunicare, planificare şi organizare. Oferta: • Mediu de lucru la un nivel motivant profesional; • Pachet salarial atractiv şi competitiv; • O masa, de pranz, asigurata de companie; • Prima de Paste si de Craciun.

  • Salveaza cautarea