Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Agricultura - Silvicultura - Zootehnie Valcea

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Angajam pentru Olanda la ferma de pasari pentru incarcat-descarcat si ingrijit. Se lucreaza in functie de volumul de munca,fiind platite ore suplimentare. Limba olandeza si experienta nu sunt obligatorii. Salariul este de 2150 euro/luna, cazarea, asigurarea medicala, si somajul sunt asigurate. Informatii detaliate la 0736 * 14 , 56 , 13 sau 0747 * 16 , 77 , 32 .

  • Se cauta femei,barbati si cupluri pentru Olanda la sere de flori. lucreaza 8-10 ore/zi, 5 zile pe sapt. Se ofera : -salariu avantajos intre: 2150 euro net -cazare, masa si asigurare medicala. Locuri limitate ! Informatii detaliate la 0733 * 901 , 637 ; 0736 * 145 , 613 .

  • Locuri de munca in Olanda pentru persoanele obisnuite cu ingrijirea animalelor. Pot merge la ferma de iepuri femei si barbati (individual sau in cuplu) fara probleme de sanatate si fara probleme legale . Salariul este de 2160 E net. Informatii detaliate la 0733 * 901 , 637 ; 0736 * 145 , 613 .

  • Muncitori (femei, barbati) pentru munca in ferma la porci in Olanda. Cautam persoane apte de munca si fara probleme legale care vor beneficia de cazare si 3 mese/zi si un salariu intre 2150 -2160 euro. De asemenea orele suplimentare sunt platite. Informatii detaliate la 0733 * 901 , 637 ; 0736 * 145 , 613 .

  • Muncitori in domeniul zootehniei in Olanda. Cautam persoane serioase, apte de munca si fara probleme legale. Se ofera un salariu de 2160 de euro/luna, se asigura cazarea si masa iar orele suplimentare sunt platite separat. LOCURI LIMITATE. Informatii detaliate la 0733 * 901 , 637 ; 0736 * 145 , 613 .

  • Locuri de munca disponibile la ferma de pui in Olanda. Se lucreaza la intretinerea utilajelor, hranit si ingrijit animale. salariu avantajos de 2160, cazare, masa si asigurare medicala. Informatii detaliate la 0733 * 901 , 637 ; 0736 * 145 , 613 .

  • SC Porcellino Grasso SRL angajează! Căutăm colegi în Județul Vâlcea! Posturi disponibile: - Medic veterinar Beneficii: - Pachet salarial atractiv - Bonusuri de performanță - Tichete de masă - O masă caldă CV-urile se vor transmite la adresa de e-mail: Detalii la numărul de telefon: 0725.726.005

  • Responsabilitati: Coordonarea activitatii de realizare a programului de productie la termenele si in conformitate cu comenzile primite de la compartimentul de vanzari; Coordonarea si instruirea echipei de productie din subordine; Urmarirea respectarii a tehnologiilor si retetelor de fabricatie; Participarea la stabilirea necesarului de materii prime, semiproduse, materiale, piese de schimb, echipamente, combustibil, ambalaje; Urmarirea incadrarii in normele de consum si respectarea diagramelor de functionare ale utilajelor; Verificarea respectariistandardelor profesionale, a regulilor de igiena, a bunelor practici de lucru si a normelor de calitate; Solutionarea neconformitatilor si stabilirea masurilor corective; Monitorizarea calitatii pe fluxul tehnologic; Intocmirea rapoartelor de productie si prezentarea indicatorilor specifici echipei manageriale. Cerinte candidat eligibil: Studii de specialitate in industria alimentara; Experienta in productie (coordonarea productiei) in industria alimentara; Cunoasterea standardelor de calitate din industria alimentara; Cunoasterea normelor de igiena din industria alimentara; Bune competente de operare Microsoft Office; Bune abilitati de coordonare si motivare a echipelor; Persoana atenta la detalii, cu initiativa, implicata si orientata spre imbunatatirea continua a activitatii. *Contact: / 0741170489

  • Familie serioasă caut personal serios pentru munca la animale. Ofer conditii decente masa și salariu. Pentru mai multe detalii sunați la 0744926160.

  • Salveaza cautarea