Trimite

Angajam Asistent Receptie

Descriere

Locație: Sea On Mamaia,Navodari
Descrierea Companiei: Sea On se găsește în Mamaia, la 2 minute de mers pe jos de Oha Beach și la 200 m de Plaja Mamaia, și are unități de cazare cu WiFi gratuit, climatizare, o terasă și o zonă de plajă privată. Fiecare unitate oferă un balcon cu vedere la mare, un televizor cu ecran plat cu canale prin cablu, o chicinetă bine utilată și o baie proprie cu duș, articole de toaletă gratuite și un uscător de păr. Oaspeții au la dispoziție de asemenea un frigider, un cuptor și cuptor cu microunde, precum și o cafetieră și un ibric electric.
Descrierea Postului:
Suntem în căutarea unei persoane dinamice și orientata către clienți pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Asistent(ă) de Recepție. Acest rol este esențial pentru asigurarea unei experiențe de cazare de înaltă calitate pentru oaspeții noștri.
Responsabilități:
Primirea oaspeților cu profesionalism și căldură
Efectuarea check-in și check-out-ului oaspeților
Oferirea informațiilor necesare despre serviciile hotelului, atracțiile locale și alte întrebări legate de cazare
Gestionarea rezervărilor și a plăților
Soluționarea eficientă a plângerilor și solicitărilor oaspeților
Menținerea curățeniei și ordinei în zona de recepție
Cerințe:
Experiență anterioară reprezinta un avantaj în domeniul ospitalității sau al serviciilor cu clienții
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în (limba romana, limba engleza nivel mediu)
Atitudine pozitivă și abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic
Capacitatea de a rezolva probleme și de a lucra sub presiune
Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a sistemelor de rezervare
Beneficii:
Salariu atractiv
Asigurare medicală și alte beneficii
Decontare transport
Bonuri de masa

Dacă sunteți pasionat de ospitalitate și sunteți dornic să vă alăturați unei echipe dinamice, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră și o scurtă scrisoare de intenție la până la data de 15.05.2024.

Euro Vial Property