Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Sudori Prahova Companii

  • Anunțuri promovate (Vizualizare toate)

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 26

    atelier confectii metalice angajeaza

    atelier confectii metalice fier forjat angajam -inginer sef atelier confectii metalice -maistru confectii metalice, -lacatus confectii metalice , -meserias fier forjat. -sudori -vopsitori.

  • Angajez sudor mig mag

    Sc angajeaza sudor CO2 , ELECTRIC Domeniul de activitate: Confectii metalice Programul de lucru: Luni-Vineri 08-16,30 cu pauza de masa Angajarea se face cu contract de munca pe perioada nedeterminata.

  • 3

    Anagjam SUDOR pentru operații de sudură echipamente industriale

    Descrierea postului: Realizarea operatiei de sudura a pieselor de otel, otel inox si aluminiu; Debitarea cu polizorul efectuată în prealabil sudurii; Înțelegerea schiței de sudură; Polizare și șanfrenare. Experiente pentru sudura în argon TIG/WIG; Experiență minim 2 ani în execuția operațiilor de sudură ale echipamentelor industriale, a structurilor și subansamblelor metalice; Disponibilitate pentru deplasare in tara si extern, in functie de proiecte; Cunostinte de limba engleza constituie avantaj; Necesitatea flexibilitatii de a lucra pe proiecte de relocare si de a se adapta la mediul de lucru, la programul de lucru, la echipa cu care lucreaza pe proiect in functie de cerintele lucrarii, care pot varia de la partea mecanica/ logistica/ electrica; Permis de conducere auto (min. categoria B) poate constitui un avantaj; Abilitatea de a lucra la inaltime (ocazional).

  • 10

    Sudor , Lacatus Confectii Metalice

    Firma cu experienta de peste 10 ani in domeniul fierului forjat Angajeaza in Plopeni, Judetul Prahova Sudor, Lacatus Mecanic in constructii metalice usoare, fier forjat ! Salarii atractive in functie de experienta Se decontează transportul. Mai multe detalii la nr de tel

  • 11

    Cautam Inspector SSM -Ploiesti

    Inspector SSM cu experienta -SC kremsmueller Romania SRL Locatia -Rafinaria Petrobrazi Experienta de rafinarie minim 3 ani . Salariu motivant , bonusuri si al 13 lea salariu . asteptam CV urile

  • 1

    Sudor - strungar - lacatus mecanic

    Candidatul Ideal #Experienta pe post de sudor strungar; #Abilitate de a suda cu electrod si sau MIG MAG; #permis auto cat. B. Descrierea jobului #Lacatuserie primara; #Reglare aparat sudura; #Intretinere aparat sudura; #Polizare, samfrenare, heftuire, sudura, finisare; #Curatenie la locul de munca. Se ofera #salariu NET de inceput: intre 3500 - 4200 lei (in functie de experienta); #program de lucru: de luni pana vineri 8h zi ; #prima de Paste, prima de sfarsit de an; #contract de munca pe perioada nedeterminata; #punct de lucru: NEDELEA PH; #decontare transport; #team building - excursie la pescuit anual; #posibilitate promovare ierarhica; Cei interesati va rugam sa transmita CV-ul prin mesaj. Va multumim!

Categorii

Locuri de munca

Subcategorii

Județe

Prahova