Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea
Anuntul a fost adaugat la favorite de tine si alti utilizatori
Devino membru VIP si vei fi notificat imediat ce scade pretul anuntului tau favorit
In plus, ca membru VIP ai urmatoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunturile tale
De 2X mai multe repostari gratuite la anunturile tale pe zi
Mesajele tale in topul casutei destinatarului
Notificari in timp real la cautari salvate si anunturi favorite
Acceseaza abonamentul VIP

Anunturi

Divertisment evenimente Arad

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • Se cauta persoana feminina pentru diverse sesiuni fotografice ce includ dresuri si lenjerii. Pozele se fac doar la corp , nu se apare cu chipul.Programul este flexibil si se ofera salar atractiv .Cerinte : varsta 18-35 ani , personalitate deschisa . Daca esti interesata si doresti sa aplici lasa un cv sau nume complet si numar de telefon prin mesaj.

  • 1

    Se cauta persoana feminina pentru diverse sesiuni fotografice ce includ dresuri si lenjerii. Pozele se fac doar la corp , nu se apare cu chipul.Programul este flexibil si se ofera salar atractiv .Cerinte : varsta 18-35 ani , personalitate deschisa . Daca esti interesata si doresti sa aplici lasa un cv sau nume complet si numar de telefon prin mesaj.

  • 3

    Responsabilități: -Supravegheaza copiii preluati la locul de joaca -Organizeaza si participa la activitati recreative,cum ar fi jocurile -Organizeaza petreceri pentru copii,le ofera parintilor consiliere cu privire la tematicile acestora -Dezvolta si mentine o relatie buna atat cu copiii,cat si cu parintii acestora Cerințe: -Minim studii medii(liceu) -Persoana iubitoare de copii,zambitoare,energica si cu multa imaginatie -Foarte bune abilitati de comunicare Oferta: -Salariu motivant *precizez faptul ca jobul este disponibil doar pentru fete Pentru detalii sunati la nr:

  • Salveaza cautarea