Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Finante contabilitate Iasi doar cu poze Disponibil din: 2021-12-04 Profesie: Contabil

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 10

    Angajăm economist - Iasi

    Responsabilitati: Înregistrarea documentelor de intrare materii prime, materiale: facturi interne, facturi cheltuieli, extrase bancare, achiziții intracomunitare; Întocmirea documentelor de livrare facturi de ieșire interne și externe; Înregistrarea zilnică a producției realizate în contabilitate (consumuri, note predare); Realizarea de centralizatoare, analize financiare, rapoarte de activitate, situații specifice economice, documente de inventariere anual sau la nevoie; Cerinte: Absolvent ă al studiilor superioare economice, specializarea contabilitate; Experiență în contabilitate de gestiune și producție; Cunoștințe solide privind legislația contabilă; Abilități în utilizarea WinMentor și Microsoft Office; Competență în interpretarea datelor economice; Beneficii: Transport asigurat pe raza orasului la sediul din Parc Industrial Bratuleni; Reducere la achizitia de produse Misavan; Prime de vacanta si sarbatori legale, bonuri de masa in valoare de 40 lei zi; Oportunitati de dezvoltare. Cine suntem noi: Cu o experienţă de 24 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere. Împreună #Trecem Romania pe curat!

  • 2

    Angajare contabilitate primara si activitati de secretariat

    Societate cu activitate de transport international, angajam urgent o persoana organizata, punctuala si responsabila, pentru activitati de secretariat si contabilitate primara. Program de lucru: Luni-Vineri, 9:00-17:00 (1 h pauza de masa), mediul de munca linistit. Pentru mai multe detalii lasati mesaj.

Categorii

Locuri de munca

Subcategorii

Județe

Iasi

Localități