Vei fi notificat de câte ori:

Locuri de munca in Finante, contabilitate Ilfov

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Finante contabilitate Ilfov Disponibil din: 2022-03-26 Profesie: Economist Șterge toate filtrele
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri promovate (Vizualizare toate)

Promovat
Angajez asistent manager
1

Angajam asistent manager Locatia se afla in Pantelimon, Ilfov Program de lucru L-V 09-17 Domeniul: comert cu materiale textile Cerinte: Cunoștințe in PC (word, excel) Administrarea comenzilor si a stocurilor Contabilitate primara Limba engleza

Pantelimon, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Economist contabil

pentru contabilitate completa, inclusiv inchidere balanta. Se solicita studii superioare de profil, experienta minim 5 ani, solide cunostinte Saga Pluriva ERP si operare PC. Program L-V 8:30-17 Detalii telefonic.

1 Decembrie, Ilfov

Promovat
1

pentru contabilitate completa, inclusiv inchidere balanta. Se solicita studii superioare de profil, experienta minim 5 ani, solide cunostinte Saga ERP si operare PC. Program L-V 8:30-17 Detalii telefonic.

Magazioner-Gestionar 2

Magazioner-Gestionar

Locație: Ploiesti (Moara Vlasiei) Program: L-V: 08:00-16:30 (pauza de masa 30 minute ) Oferim: -condiții optime de munca -formare profesională -pachet salarial atractiv Cerințe: Gestionează stocurile responsabil ă de acuratețea acestora în aplicațiile interne; Întocmește documentaţia sp cifică ...

Moara Vlasiei, Ilfov

Contabil junior
4

Responsabilitati: Inregistrarea documentelor contabile in soft-ul de contabilitate Intocmirea si inregistrarea situatiilor analitice * Verificarea corectitudinii documentelor primare si sau a lucrarilor de contabilitate intomite de client conform legislatier in vigoare, * Verificarea jurnalelor ...

Categorii

Locuri de munca

Subcategorii

Județe

Ilfov