Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca Iasi Miroslava

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Caut muncitor calificat/necalificat in domeniul tamplariei in PVC!Salariu foarte atractiv,pt. mai multe detali sunati la.nr.0755 095 408 Dl.Apetrei Vasile!

  • Cautam patiser cofetar pentru un magazin langa Moldova,salar atractiv!Pt mai multe detali sunati la 0749 806 583 Cristian!

  • Firma de transport international angajeaza soferi profesionisti CU/FARA EXPERIENTA pe camioane cu prelata Volvo si Mercedes Euro 6; Se lucreaza atat in echipaj cat si singuri pe cabina; Salariu 1800-2000 euro(in conditii contractuale) cu prime km extra. NR TELEFON:0727 547 722 COMUNITATE !

  • Descrierea companiei: Dogav Grup este o companie infiintata in anul 2008 si activeaza pe piata serviciilor si ditributiei de materiale de constructii. Activitatea cuprinde 2 domenii de activitate: - ditributie la nivel national al accesoriilor pentru acoperis - vanzarea si montajuj invelitorilor ( rezindetial si industrial) Descrierea jobului (responsabilitati): Identificarea clientilor potentiali in piata Promovarea si vanzarea sistemelor de invelitori Intocmirea ofertelor tehnice si comerciale Negocierea si semnarea contractelor de vanzare Realizarea obiectivelor de vanzari stabilite pentru zona de responsabilitate Candidatul ideal: Trebuie sa aiba minim 2 ani experienta profesionala in vanzari Experienta in domeniul vanzarilor sistemelor de invelitori reprezinta un avantaj Excelente abilitati de vanzare si negociere Studii medii sau superioare. Cunostinte elementare de matematica Cunostinte de operare PC sau de folosire a tehnologiei informatiei si a resurselor de documentare multimedia Fire practica, comunicativa, deschisa la nou Abilitati de prezentare a detaliilor tehnice (din domeniul constructiilor) in cadrul intalnirilor cu clientii Permis de conducere categ. B si disponibilitate pentru deplasare pe aria de responsabilitate. Beneficii: Pachet salarial format dintr-o parte fixa si procent din profit ( 50%) Calculator portabil, telefon si masina Colaborare cu profesionisti, intr-o echipa dinamica.

  • •Receptioneaza cantitativ si calitativ marfurile care intra in depozit •Asigura repartizarea si ordonarea corecta a produselor din depozit, conform cu prevederile legale in domeniu si cu standardele de calitate •Verifica conditiile de ambalare si de inscriptionare ale produselor receptionate si livrate •Colecteaza prompt si corect comenzile pentru livrare •Asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune •Participa la inventarele periodice. Cerinte: •Experienta de minimum 1 an intr-un depozit mare (constituie avantaj experienta intr-un depozit de medicamente) •Studii medii (constituie avantaj absolvirea Colegiului de Asistenti de Farmacie); •Sociabilitate, flexibilitate, punctualitate, atentie distributiva. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul la adresa de e-mail: resurse.umane@farmexim.ro sau sa telefoneze la numarul: 021.308.26.51

  • Responsabilitati: - Transportul marfii in conditii optime, din depozitul firmei la clienti, conform traseului zilnic stabilit si conform normelor legislative in vigoare - Recuperarea creantelor conform scadentelor Cerinte: - Experienta pe un post similar - Permis de conducere cat. B minim 5 ani - Abilitati excelente de conducator auto (fara evenimente rutiere) - Studii medii - Persoana serioasa, punctuala si comunicativa

  • Salveaza cautarea