Operator linie de productie impachetare carne de porc si vita

Repostat automat
Specificații
Numele companiei Westfalenland
Descriere

Descrierea ofertei
Sunteti o persoana dinamica si gata sa accepte noi provocari cu experienta in productie?
Fantastic, pentru că avem nevoie de sprijinul tău în producția noastră. Alăturați-vă echipei noastre și ajutați la modelarea productiei noastre moderne de ambalare si etichetare a produselor din carne vita si porc

Cerințe:

Formare în sectorul alimentar, de exemplu specialist în tehnologia alimentelor, operator de mașini.
Personalitate puternica, motivată și rezistentă , cu spirit de echipă.
Stil de lucru independent, responsabil, orientat spre obiective și soluții.
Nivel ridicat de conştiinciozitate in executarea calitativa si in conditii de igiene a produselor.

Condiții:
Sprijin in integrarea dumneavoastra in Germania
Chirie si Transport (contra cost)
Salariu motivant si bonusuri de productie (de la 14 brut ora)
Lucru intr-o echipa tanara si dinamica ...si multe altele.

Responsabilități:
Operarea mașinilor și sistemelor moderne de producție și ambalarea a produselor din carne.
Asigurarea unui flux continuu de produse în funcție de performanța liniei.
Monitorizarea și controlul constant al parametrilor și stărilor mașinii.
Controlul și optimizarea fluxurilor de productie.
Efectuarea controalelor de calitate și respectarea standardelor de siguranță, calitate și igienă la locul de muncă
NB-ne gasiti si pe whatsapp la nr indicat in caseta corespunzatoare

Balazs Calin