Vei fi notificat de câte ori:

Joburi in Marketing, publicitate Ilfov

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Marketing Publicitate Ilfov Anunțuri cu poze Persoane Disponibil din: 2022-03-10 Șterge toate filtrele
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Afacere online în franciză, generatoare de venit suplimentar pasiv, crescător în timp
1
5

Obține un venit suplimentar dezvoltând o afacere online, de acasă. Nu e nevoie să renunți la jobul actual! Când faci afacerea? Când poți, când ai timp și când ai chef! Fără obligația de a cumpăra ceva, de a vinde și de a umbla cu sacoșa de produse pe la ușile altora. Întreabă-mă cum!

Cornetu, Ilfov

Promovare online de produse top quality
1
2

Ai abilități privind lucrul în internet? Atunci poți obține un venit semnificativ. Companie occidentală caută parteneri pentru a face publicitate produselor sale în mediul online. Fără target de vânzare, cumpărare sau distribuire de marfă! Doar să faci publicitate și să ai dorința de a câștiga!

1 Decembrie, Ilfov

 Bragadiru Marketing - administrativ
1
2

Descrierea jobului: Promovarea produse si servicii pe platforme de marketplace Postari pe retelele de socializare Preluarea comenzilor si a solicitarilor din partea clientilor Ofertarea de produse/servicii catre clientii firmei Pentru site-ul propriu avem nevoie de content si introducere ...

Bragadiru, Ilfov

Productie publicitara
10
4

Firma productie publicitara Angajam persoane pentru productie publicitara. Full time sau part-time (pe diverse proiecte) Atributii principale: -montare autocolant, -pregatire, printare materiale. Activitate la atelier sau pe teren la lucrari. Cu sau fara experienta.

Otopeni, Ilfov

Categorii

Locuri de munca

Subcategorii

Județe

Ilfov