Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Menaj si ingrijire persoane Disponibil din: 2022-07-01

  • Anunțuri promovate (Vizualizare toate)

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 11

    Bona copil 9 luni Tunari Pipera

    Suntem în căutarea unei doamne care sa poată îngriji un copil de numai 9 luni 6h zi de luni pana vineri . Salariu 3000 lei.zona Pipera Școală Americana

  • menajera

    cerințe : limba engleză

  • 2

    ingrijitoare

    doresc doamna serioasă pt îngrijirea a două persoane la țară doar intern salar atractiv în Vrancea racoasa !! !!!!!!

  • Anjanjam Bucatareasa

    Angajăm Bucatareasa pentru cămin de bătrâni în Piatra Neamț

  • Ajutor curatenie bucatarie

    Centrul educational Casuta cu ghidusii (zona Chiajna) cauta o doamna harnica si draguta pentru a mentine Casuta curata si ingrijita. Program full time, luni-vineri.

  • 1

    Angajare in italia ingrijitoare

    Familie din italia angajeaza ingrijitoare femeie cu sau fara experienta pentru ingrijirea unei femei batrane Bonusuri de Craciun Bonusuri de Paste Salariu conform experientiei Nu necesita limba italiana dar reprezinta un avantaj Pentru detalii nr tel Alex

  • Cameristă Germania

    Angajăm cameriste pentru hotel situat în Germania! Perioada 1 IUNIE - 1 NOIEMBRIE Oferim: -transport gratuit -cazare, msâncare -asigurare medicală -salariu 1600 net -160 ore de muncă

  • 3

    Ingrijire batrana zona centru- Copou

    Se cauta o femeie sanatoasa si cu forta fizica pentru ingrijire batrana zona Centru-Copou. Detalii la .

  • 13

    Ingrijire batrani Austria

    Agenție cu sediul în Austria caută personal la îngrijirea personelelor vârstnice. Salariu este de la 73 EUR pe zi plina la 90. Limba germană la nivel mediu. Transportul este din Oradea. Telefon sau

  • caut munca

    caut ingrijire batrani zona Gorj am experienta disponibila oricand... Multumesc

  • menajera personala,o doamna serioasa

    programul il stabilim impreuna,flexibil,pot oferi cazare,zona ctr civic,o d-na ordonata,ingrijita,feminina,aspect fizic placut,te invit,domn serios,te astept.

  • 5

    Îngrijire batrani

    Doamna îngrijesc bătrâni la domiciliu( schimbat,spălat,alimentat) exclus menaj gătit

  • Angajez femeie de serviciu

    Angajez femeie de serviciu pentru Centru ingrijire batrani situat in Strada Justitiei, nr.27, sector 4, Bucuresti. Relatii la telefon .

  • 1

    Îngrijire bătrâni

    Caut o Dnă să aibă grijă de o bătrână la Corbeni. Mai multe detalii la telefon.

  • 1

    Îngrijire bătrână

    Angajez o femeie serioasă, gospodină, care dorește să lucreze pentru îngrijirea și menajul unei doamne în vârstă care locuiește în Slatina. Experiența constituie un avantaj. Rog seriozitate!

  • 13

    loc de munca

    Doamna cu experiență,doresc să îngrijesc bătrân ,bătrână in regim intern,poate să fie și rural( Nr telefon )

  • 1

    Caut femeie pentru menaj în Deva

    Se cauta menaj pentru femeie cu probleme de sanatate, contra găzduire, zona Preogresu Deva