Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Menaj si ingrijire persoane

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 8

    Angajam OPERATOR AUTOPOMPA BETON pentru unul dintre cei mai importanți producători de ciment, betoane și agregate din Romania. Cerinte: - experienta pe un post similar minim 2 ani; - experienta minim 3 ani - conducator auto in domeniul constructiilor; - studii medii absolvite; - atestat trasport marfa; - seriozitate, atentie la detalii. Responsabilitati: - prestarea serviciilor de pompare a betonului conform planificarii; - pomparea betoanelor si mortarelor conform normelor si instructiunilor interne; - completeaza diagrama de servicii pompare; - intretinerea autopempei din dotare in stare de curatenie si functionare; - mentinerea calitatii betonului pe durata pomparii. Se ofera: - pachet salarial motivant; - prima de performanta; - abonament la clinica medicala privata; - asigurare de viata. Pentru a discuta mai multe detalii sunati la numarul de telefon: 0744668559.

  • 1

    Asistent Medical Generalist cu experienta in Unitatea De Primiri Urgente,ofer servici medicale la domiciliu: -Perfuzii, -Administrare tratament injectabil, -Montare branula, -Suprimare fire, -Montare sonda urinara, -Pansamente, -Control tensiune arteriala, -Sonda nazo gastrica etc. Detin materiale sanitare si ma deplasez in orice zona din Bucuresti.

  • caut o femeie care sa locuiasca cu o batrana de 77 ani, nedeplasabila , pentru ingrijire, dat medicamente si mancare, fara menaj, gatit, cu libere in weekend .ofer 1800-2000 lei /luna.

  • Om de afaceri, rafinat,28 ani, cu posibilitati materiale generoase, caut o asistenta personala, 18-30 ani, inteligenta, frumoasa, prietenoasa, pentru o colaborare pe termen lung. Rog prezentare cu poze pe Whats-App Detali pe Whats-App 0748548960

  • Baiat ofer servicii de curățenie si menaj in Locuinte.0734653667.

  • Tanar fac Menaj,in Sectoarele.2-3 si 1.telef.0734653667 curatenie(spalat geamuri,aspirat,dat cu mopul casa si balcoane,spalat cada,cabina dus si faianta,sters praful,schimbat asternuturi pat,fara calcat).asta fac mereu etc...

  • Tanar doresc sa fac curatenie la o Doamna.4-6-8 ore.doresc cu plata la zi,eventual colaborare.2-3 zile pe saptamana;o saptamana,doua,luna.preferabil in sectoarele 2-3/1. 0734653667

  • 1

    Tanar spal geamuri in apartamente,garsoniere.sect.2-3/1.

  • 5

    Angajam FINISATORI/ DULGHERI/ FIERARI CU EXPERIENTA- pentru fabrica de constructii din Buzau. Se ofera: - salariu motivant + tichete de masa (400 lei) + alte sporuri. Program de lucru: 8h/zi. Pentru detalii ne puteti contacta la numarul 0745070605.

  • 1

    Responsabilități: - efectuează activitătile de îngrijire persoanelor vârstnice cazate în Rezidență; - oferă sprijin vârstnicilor la: desfășurarea activităților zilnice, realizarea toaletei, servirea meselor, deplasare și mobilizare, alte activități cotidiene. Cerințe: - punctualitate, seriozitate, capacitatea de a lucra în echipă; - persoană harnică, ordonată și responsabilă; - prezintă avantaj absolvirea unuia dintre cursurile: ingrijire bolnavi la domiciliu, infirmieră, asistent medical; - atitudine prietenoasă, optimistă. Se oferă: - Contract de muncă pe termen lung; - Salariu competitiv; - Premii de performanță; - Transport cu microbusul Rezidenței pe ruta Tg. Mureș, Iernut – Valea Izvoarelor și retur; - Instruire/calificare la locul de muncă; - Masa de prânz in cadrul Rezidentei; - Alte beneficii. Locație: Rezidența Valea Izvoarelor, Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sânpaul, Jud. Mures. Pentru informații: telefon Anca Ursu, e-mail sau pe profilul de facebook.

  • Familie de romani cauta o persoana pentru menaj si ocazional supraveghere copii( fetita de 12 ani si baietel de 8 ani) .Doresc persoana cu experieta , recomandari si permis auto .Salariu 1000 euro

  • Urgent cautam menajera pentru o vila in zona Bucurestii Noi ,program de lucru de luni pana vineri 8.00-16.00 .Dorim persoana cu experienta si recomandari .Salariu 2500 ron

  • 2

    Familie,angajam o femeie petru ajutor menaj, 1-2 zile pe saptamana.Locuinta se află la Matesti, acces facil cu autobuzul 2.Ne dorim o persoană pricepută, harnică si responsabilă.

  • Cautam urgent bona pentru un baietel de 6 luni program de lucru de luni pana vineri 9.00-13.00 4h/zi zona Piata Romana.Salariu 1000 ron

  • 2

    Caut menajeră matură, dezinvoltă, suplă, îngrijită, pentru menaj uşor şi companie plăcută, garsonieră zona Dristor. Vă rog numai mesaj pe watsap sau apel pe watsap la numărul afişat.

  • Familie cu trei fetite de 10 ani(clasa a 4 a) cauta o persoana care sa le supravegheze in timpul scolii online si sa faca temele cu ele.Zona herastrau program de lucru de luni pana vineri o saptamana 12.00- 16.00 si alta 8.00-16.00 .Salariu motivant in functie de experienta si competente.

  • 2

    Pensionara 62 de ani, linistita , credincioasa nefumatoare caut loc de munca ingrijire copii sau persoane in vâstra de preferinta femeie mobila fara probleme psihice intern , disponibila de a pleca in orice tara Ue , rog si ofer seriozitate .

  • Ofer servicii bona ,menajeră-full time,part time. Sunt o persoana serioasă,răbdatoare,intelegatoare,pe care te poti baza,nefumatoate,am 51 de ani. Numai in sectorul 6. Fara barbați singuri.

  • 1

    Angajez femeie pt îngrijirea unei batrine, de luni pina vineri, de la ora 9.00 la ora 19.00 , in Focșani . Salar : 900 ron

  • Angajam MENAJERA pentru familie tanara , deosebit de serioasa, din Bucuresti, sector 1. Cautam doamna / domnisoara stabila, cu experienta in domeniu, prezentarea referintelor, harnica, discreta, atenta la detalii, pentru menaj si gatit (nu meniuri complicate). Conditii de munca si salarizare deosebit de avantajoase, posibilitate angajare cu contract de munca pe perioada nedeterminata. Se lucreaza in schimburi : 7-15 , 13-21. Solicitam si oferim maxima seriozitate ! Detalii la tel. 0799 30 33 22

  • Salveaza cautarea