Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Personal cablare sisteme de securitate

Descriere

Candidatul ideal SC ATU TECH SRL
Angajam personal calificat/necalificat pentru lucrari de cablare si montare sisteme de securitate ( supraveghere video, control access,automatizari porti, detectie incendiu, antiefractie).

Cerinte:

- disponibilitate pentru lucru în echipa
- indemanare si dorinta de munca
- seriozitate, fara cazier
- permis conducere categoria B
- sociabil si responsabil, atent la detalii
- cunostinte din domeniile: Electrica/Telecomunicatii prezinta avantaj

Descrierea jobului

-Tip job: Full time
-program: Luni-Vineri
Responsabilitati:
- pregatire cablare (montaj tub PVC / canal de cablu) si cablare circuite curenti slabi
- montare echipamente: camere de supraveghere, dvr, centrala efractie, senzori miscare, etc.
- completare documente privind echipamentele instalate si predarea acestora

Se ofera:

- Contract de munca perioada nedeterminata
- Salariu avantajos corelat cu piata muncii, in functie de nivelul de cunostinte, implicare, performanta si rezultate;
- Tichete de masa,
- Participarea la cursuri de specializare in domeniu
- Mediu de lucru profesional;
- Un loc de munca stabil, intr-un mediu de lucru placut, in cadrul unei firme care ofera angajatilor sai posibilitatea de a se dezvolta profesional.

Va rugam transmitere C.V. pe

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.