Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Muncitori productie - depozit - logistica Alba Sebes

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 9

    Descrierea postului: - Manipularea marfurilor din depozit - incarcarea/descarcare coletelor; - Verificarea si asigurarea integritatii ambalajelor coletelor; - Mentinerea ordinii si a curateniei in depozit; - Program de lucru de noapte, interval orar: 20.00-03.00. Conditii pentru ocuparea postului: - Seriozitate; - Disponibilitate pentru program flexibil; - Atestat stivuitorist; - Permis categoria B. Beneficii: - salariu intre 1700-2000 lei net. 1. FILADELFIA TURISM Reduceri consistente pentru vacantele proprii. 2. TABITA TOUR Transport gratuit in cazul curselor judetene si interjudetene. Reduceri substantiale / gratuitati la cursele internationale. 3. DIREKTASIG Oferte personalizate pentru orice tip de asigurare. 4. POS TA TABITA TOUR Livrare gratuita pentru coletele personale. 5. SERVOPLUS 15% reducere la piesele auto achizitionate. 20% reducere la manopera lucrarii. SC Tabita Tour SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

  • Contractam mecanic si electrician auto cu experienta. Conditii optime de munca. Se lucreaza in conditii de igiena desavarsita, la standarde ridicate. Service modern,situat in Sibiu. La nevoie intermediem cazare.

  • Salveaza cautarea